Останні новини

Тернопіль зустрічав делегацію з Литви

zystr z Lut«Обласна рада дуже зацікавлена у співпраці та впровадженні інвестиційних проектів у галузі енергозабезпечення. Разом з тим, хотілося б розвивати спільну діяльність і у інших сферах, зокрема гуманітарній»

- наголосив Василь Хомінець, підбиваючи підсумки робочої зустрічі з делегацією Литви.

У розмові, присвяченій впровадженню енергозберігаючих проектів за участі компаній Литви, взяли участь Гвідас Керушаускас, Уповноважений Міністр Посольства Литви в Україні, Міндаугас Ладига, представник компанії «AxisIndustries» в Україні, Рімантас Германас, Віце-Президент компанії «Vilniausenergija».

Литовських гостей приймав Василь Хомінець, голова обласної ради. Участь у зустрічі взяли  Ігор Дулеба, керуючий справами виконавчого апарату, депутати Тернопільської міської ради Віталій Цимбалюк та Олег Вітвіцький.

«Комунальне господарство нині у Тернопільському краї, як і властиво в усій державі, потребує терміново реформування та переоснащення. Ми готові впроваджувати енергозберігаючі технології, – зазначив Василь Хомінець. – Зараз вивчаємо досвід інших країн, зокрема – ваш, литовський, досвід Німеччини, Польщі тощо. Переконаний, що компанії мають давати різнопланові послуги, проте органи місцевого самоврядування повинні проводити аналіз та контроль їхньої роботи, аби не допустити перетворення їх у монополістів».

У свою чергу Гвідас Керушаускас підкреслив, що Литва підтримує проведення реформ в Україні та наші прагнення до Євросоюзу. «Надзвичайно добре, що громадськість в Україні бере активну участь у всіх поступах держави до цивілізаційних змін. Народ виявив бажання бути у Західній, Європейській спільноті. Перехід на енергозберігаючі технології, зменшення і повне звільнення у подальшому від газової залежності – це один із кроків у цьому напрямку. Литовські компанії готові допомогти українцям»,- сказав заступник посла Литви.

На завершення розмови голова обласної ради звернувся до Уповноваженого Міністра Посольства Литви в Україні з пропозицією посприяти організації відвідин Литви групою дітей та членів сімей воїнів, постраждалих в  АТО.

Литовська сторона пообіцяла розглянути можливість реалізації цього гуманітарного проекту і ще до кінця поточного року прийняти групу українських діток у своїй країні.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...