Останні новини

Тернопіль зустрічав делегацію з Литви

zystr z Lut«Обласна рада дуже зацікавлена у співпраці та впровадженні інвестиційних проектів у галузі енергозабезпечення. Разом з тим, хотілося б розвивати спільну діяльність і у інших сферах, зокрема гуманітарній»

- наголосив Василь Хомінець, підбиваючи підсумки робочої зустрічі з делегацією Литви.

У розмові, присвяченій впровадженню енергозберігаючих проектів за участі компаній Литви, взяли участь Гвідас Керушаускас, Уповноважений Міністр Посольства Литви в Україні, Міндаугас Ладига, представник компанії «AxisIndustries» в Україні, Рімантас Германас, Віце-Президент компанії «Vilniausenergija».

Литовських гостей приймав Василь Хомінець, голова обласної ради. Участь у зустрічі взяли  Ігор Дулеба, керуючий справами виконавчого апарату, депутати Тернопільської міської ради Віталій Цимбалюк та Олег Вітвіцький.

«Комунальне господарство нині у Тернопільському краї, як і властиво в усій державі, потребує терміново реформування та переоснащення. Ми готові впроваджувати енергозберігаючі технології, – зазначив Василь Хомінець. – Зараз вивчаємо досвід інших країн, зокрема – ваш, литовський, досвід Німеччини, Польщі тощо. Переконаний, що компанії мають давати різнопланові послуги, проте органи місцевого самоврядування повинні проводити аналіз та контроль їхньої роботи, аби не допустити перетворення їх у монополістів».

У свою чергу Гвідас Керушаускас підкреслив, що Литва підтримує проведення реформ в Україні та наші прагнення до Євросоюзу. «Надзвичайно добре, що громадськість в Україні бере активну участь у всіх поступах держави до цивілізаційних змін. Народ виявив бажання бути у Західній, Європейській спільноті. Перехід на енергозберігаючі технології, зменшення і повне звільнення у подальшому від газової залежності – це один із кроків у цьому напрямку. Литовські компанії готові допомогти українцям»,- сказав заступник посла Литви.

На завершення розмови голова обласної ради звернувся до Уповноваженого Міністра Посольства Литви в Україні з пропозицією посприяти організації відвідин Литви групою дітей та членів сімей воїнів, постраждалих в  АТО.

Литовська сторона пообіцяла розглянути можливість реалізації цього гуманітарного проекту і ще до кінця поточного року прийняти групу українських діток у своїй країні.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".