Останні новини

Тернопіль зустрічав делегацію з Литви

zystr z Lut«Обласна рада дуже зацікавлена у співпраці та впровадженні інвестиційних проектів у галузі енергозабезпечення. Разом з тим, хотілося б розвивати спільну діяльність і у інших сферах, зокрема гуманітарній»

- наголосив Василь Хомінець, підбиваючи підсумки робочої зустрічі з делегацією Литви.

У розмові, присвяченій впровадженню енергозберігаючих проектів за участі компаній Литви, взяли участь Гвідас Керушаускас, Уповноважений Міністр Посольства Литви в Україні, Міндаугас Ладига, представник компанії «AxisIndustries» в Україні, Рімантас Германас, Віце-Президент компанії «Vilniausenergija».

Литовських гостей приймав Василь Хомінець, голова обласної ради. Участь у зустрічі взяли  Ігор Дулеба, керуючий справами виконавчого апарату, депутати Тернопільської міської ради Віталій Цимбалюк та Олег Вітвіцький.

«Комунальне господарство нині у Тернопільському краї, як і властиво в усій державі, потребує терміново реформування та переоснащення. Ми готові впроваджувати енергозберігаючі технології, – зазначив Василь Хомінець. – Зараз вивчаємо досвід інших країн, зокрема – ваш, литовський, досвід Німеччини, Польщі тощо. Переконаний, що компанії мають давати різнопланові послуги, проте органи місцевого самоврядування повинні проводити аналіз та контроль їхньої роботи, аби не допустити перетворення їх у монополістів».

У свою чергу Гвідас Керушаускас підкреслив, що Литва підтримує проведення реформ в Україні та наші прагнення до Євросоюзу. «Надзвичайно добре, що громадськість в Україні бере активну участь у всіх поступах держави до цивілізаційних змін. Народ виявив бажання бути у Західній, Європейській спільноті. Перехід на енергозберігаючі технології, зменшення і повне звільнення у подальшому від газової залежності – це один із кроків у цьому напрямку. Литовські компанії готові допомогти українцям»,- сказав заступник посла Литви.

На завершення розмови голова обласної ради звернувся до Уповноваженого Міністра Посольства Литви в Україні з пропозицією посприяти організації відвідин Литви групою дітей та членів сімей воїнів, постраждалих в  АТО.

Литовська сторона пообіцяла розглянути можливість реалізації цього гуманітарного проекту і ще до кінця поточного року прийняти групу українських діток у своїй країні.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...