Останні новини

Оголошується конкурс на перевезення пасажирів

avtobusy494На внутрішньообласних автобусних маршрутах оберуть перевізників.

28 липня о 10 год. в приміщенні облдержадміністрації (каб. 548)   відбудеться конкурс  на право здійснювати перевезення пасажирів на внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху.

Про це повідомляє Тернопільська ОДА.

Умови конкурсу:

Для участі в конкурсі на приміських автобусних маршрутах перевізники зобов’язані, мати не менше як одного транспортного засобу пристосованого для перевезення осіб з обмеженими можливостями, а також здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством. При здійсненні перевезень перевізник зобов’язується перевозити кожним рейсом три пільгові пасажири за власні кошти.

Документи для участі у конкурсі приймаються у закритому конверті з позначкою №1 та конверті з позначкою №2, який містить документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу надає документи перевізник-претендент.

За довідками звертайтесь телефонами:    52-03 73, за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, щоденно в робочі дні  з 8 год. до 17 год. 15 хв. (в п'ятницю до 16 год.) управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження Тернопільської облдержадміністрації, а також 52-15-79, 52-45-90,  за адресою: м. Тернопіль, вул. Галицька, 38, щоденно в робочі дні з 8 год. 30 хв. до 17 год. УДП «Укрінтеравтосервіс» (Робочий орган конкурсного комітету).

Плата за один об’єкт конкурсу внутрішньообласного автобусного маршруту складає – 2300 грн.

Реквізити для перерахування коштів філія «Тернопільавтотранссервіс» УДП «Укрінтеравтосервіс»: код 38916338 в ПАТ АКБ «Львів» р/р 2600459804 МФО 325268.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…