Останні новини

Підсумки роботи Пенсійного фонду Тернопільщини за I півріччя 2016 року

pensiiПідсумки роботи органів Пенсійного фонду України в Тернопільській області за І півріччя 2016 року 19 липня обговорили на колегії за участю соціальних партнерів та начальників територіальних управлінь.

В засіданні взяли участь голова Обласного товариства сліпих, голова Тернопільської обласної ради профспілок та представник департаменту соціального захисту населення Відкриваючи колегію, начальник головного управління Ігор Москалик зазначив, що основним показником роботи органів Фонду в області є наповнення бюджету Фонду власними коштами, ліквідація заборгованості платників внесків, стабільна і в повному обсязі виплата пенсій та грошової  допомоги.

На засіданні підсумували результати роботи та відзначили, що впродовж звітного періоду вчасно здійснювалося фінансування пенсійних виплат в усіх управліннях, на зазначені цілі спрямовано 2630,2 млн. грн., що на 190,6 млн. грн. або 7,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як повідомила перший заступник начальника головного управління Алла Якубовська органи Фонду в області забезпечили своєчасну виплату пенсій та грошової допомоги 296129 пенсіонерам. Середній розмір пенсій по області станом на 01.07.2016 становить 1465,23 грн., що на 153,49 грн. більше, ніж за аналогічний період 2015 року.

Актуальними питаннями сьогодні залишаються питання забезпечення осіб, які переїхали до нашого регіону з АР Крим, Донецької і Луганської областей. Станом на 1 липня 2016 року в області взято на облік 1099 осіб переселенців, з них отримують пенсій 672 особи. Зупинено виплату пенсій 52 пенсіонерам по причині відсутності відкритих рахунків в установах АТ «Ощадбанк».

Усі вони офіційно повідомлені про необхідність звернутись в органи Пенсійного фонду України із заявами про проведення виплати пенсій через установи АТ «Ощадбанк».

Впродовж І півріччя 2016 року планове завдання щодо коштів, адміністрування яких здійснюють органи Фонду, виконали усі управління в області. До бюджету Фонду надійшло 14,1 млн. грн., що складає 124,1 % доведеного завдання. На 99,7 % виконано планові завдання щодо помісячного розпису надходжень єдиного соціального внеску, доведені Пенсійним фондом України. За перше півріччя надійшло 805,4 млн. грн. єдиного соціального внеску.

На колегії розглянуті питання виконання вимог антикорупційного законодавства, про організацію обслуговування громадян з особливими потребами та стан реалізації вимог Закону України «Про очищення влади». Також обговорили результати внутрішнього аудиту.

Начальник головного управління Ігор Москалик наголосив на необхідності активізації роботи щодо збільшення кількості отримувачів пенсій через вкладні рахунки в банків, виконання завдань щодо зменшення заборгованості по платниках та на інших важливих питаннях поточної роботи.

За матеріалами Тернопільської облдержадміністрації

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…