Останні новини

Підсумки роботи Пенсійного фонду Тернопільщини за I півріччя 2016 року

pensiiПідсумки роботи органів Пенсійного фонду України в Тернопільській області за І півріччя 2016 року 19 липня обговорили на колегії за участю соціальних партнерів та начальників територіальних управлінь.

В засіданні взяли участь голова Обласного товариства сліпих, голова Тернопільської обласної ради профспілок та представник департаменту соціального захисту населення Відкриваючи колегію, начальник головного управління Ігор Москалик зазначив, що основним показником роботи органів Фонду в області є наповнення бюджету Фонду власними коштами, ліквідація заборгованості платників внесків, стабільна і в повному обсязі виплата пенсій та грошової  допомоги.

На засіданні підсумували результати роботи та відзначили, що впродовж звітного періоду вчасно здійснювалося фінансування пенсійних виплат в усіх управліннях, на зазначені цілі спрямовано 2630,2 млн. грн., що на 190,6 млн. грн. або 7,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як повідомила перший заступник начальника головного управління Алла Якубовська органи Фонду в області забезпечили своєчасну виплату пенсій та грошової допомоги 296129 пенсіонерам. Середній розмір пенсій по області станом на 01.07.2016 становить 1465,23 грн., що на 153,49 грн. більше, ніж за аналогічний період 2015 року.

Актуальними питаннями сьогодні залишаються питання забезпечення осіб, які переїхали до нашого регіону з АР Крим, Донецької і Луганської областей. Станом на 1 липня 2016 року в області взято на облік 1099 осіб переселенців, з них отримують пенсій 672 особи. Зупинено виплату пенсій 52 пенсіонерам по причині відсутності відкритих рахунків в установах АТ «Ощадбанк».

Усі вони офіційно повідомлені про необхідність звернутись в органи Пенсійного фонду України із заявами про проведення виплати пенсій через установи АТ «Ощадбанк».

Впродовж І півріччя 2016 року планове завдання щодо коштів, адміністрування яких здійснюють органи Фонду, виконали усі управління в області. До бюджету Фонду надійшло 14,1 млн. грн., що складає 124,1 % доведеного завдання. На 99,7 % виконано планові завдання щодо помісячного розпису надходжень єдиного соціального внеску, доведені Пенсійним фондом України. За перше півріччя надійшло 805,4 млн. грн. єдиного соціального внеску.

На колегії розглянуті питання виконання вимог антикорупційного законодавства, про організацію обслуговування громадян з особливими потребами та стан реалізації вимог Закону України «Про очищення влади». Також обговорили результати внутрішнього аудиту.

Начальник головного управління Ігор Москалик наголосив на необхідності активізації роботи щодо збільшення кількості отримувачів пенсій через вкладні рахунки в банків, виконання завдань щодо зменшення заборгованості по платниках та на інших важливих питаннях поточної роботи.

За матеріалами Тернопільської облдержадміністрації

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail В погожу днину, 12 жовтня 2019 року, спортивний зал Гусятинської ДЮСШ гостинно приймав гостей, що приїхали  на турнір з волейболу серед ветеранів, приурочений святкуванню Покрови Пресвятої...
Thumbnail Працівники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у «Форумі нових можливостей» організованому у ТРЦ «Подоляни» юридичним факультетом Тернопільського національного економічного...
Thumbnail 2-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з...
Thumbnail Тернополяни мали гарну нагоду ознайомитися із діяльністю ТОВ завод «Ремпобуттехніка», перспективами працевлаштування, умовами праці та її оплати, вимогами до працівників.
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді організовують сімейні розвиваючі заняття для діток 2-4 років «Цікаві малюки». Заняття направлені на розвиток у дітей дрібної моторики; сприйняття, уваги,...
Thumbnail «Тіньова» зайнятість, неофіційна зарплата - позбавляють частки пенсії в майбутньому. Про це йшлося на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, для безробітних на...
Thumbnail «Стань винахідником!». Такою була тема вересневого засідання молодіжного Клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...