Останні новини

На Тернопільщині вилучено підакцизної продукції вартістю понад 8 млн гривень

alkogolПодатковоа міліція Тернопільщини проводить заходи спрямовані на витіснення з обігу незаконно виготовлених підакцизних товарів та сировини для їх виробництва.

Так, з  початку 2016 року з незаконного обігу вилучено підакцизної продукції на суму 8,4 млн гривень. Зокрема, до переліку вилученого входить тютюнова сировина вартістю 5,7 млн грн, 53 тонни паливно-мастильних матеріалів на суму 1,2 мільйони гривень. Крім цього, близько 30 тис. літрів спирту, сума якого становить 1,2 млн гривень та  1,8 тис. літрів алкогольних напоїв загальною вартістю 269 тис. гривень.

Завершено розслідування та направлено до суду 7 кримінальних проваджень за злочинами, пов’язаними із незаконним виготовленням та збутом фальсифікованих підакцизних товарів та незаконним використанням підроблених марок акцизного податку, повідомлення про підозру вручені 9 особам.

За результатами судового розгляду справ про кримінальні та адміністративні правопорушення до порушників, крім штрафів, застосовано додатковий вид покарання у вигляді конфіскації підакцизної продукції, яка перебувала в незаконному обігу.

Загалом, впродовж восьми місяців поточного року судами прийняті рішення про конфіскацію підакцизних товарів на суму 665,8 тис. гривень. У тому числі спирту – 5,3 тис. літрів на суму 572,8 тис. грн та лікеро-горілчаних виробів – 860 літрів на суму 93 тисячі гривень.

Повідомляє відділ організації роботиГоловного управління ДФС у Тернопільській області.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...