Останні новини

На Тернопільщині вилучено підакцизної продукції вартістю понад 8 млн гривень

alkogolПодатковоа міліція Тернопільщини проводить заходи спрямовані на витіснення з обігу незаконно виготовлених підакцизних товарів та сировини для їх виробництва.

Так, з  початку 2016 року з незаконного обігу вилучено підакцизної продукції на суму 8,4 млн гривень. Зокрема, до переліку вилученого входить тютюнова сировина вартістю 5,7 млн грн, 53 тонни паливно-мастильних матеріалів на суму 1,2 мільйони гривень. Крім цього, близько 30 тис. літрів спирту, сума якого становить 1,2 млн гривень та  1,8 тис. літрів алкогольних напоїв загальною вартістю 269 тис. гривень.

Завершено розслідування та направлено до суду 7 кримінальних проваджень за злочинами, пов’язаними із незаконним виготовленням та збутом фальсифікованих підакцизних товарів та незаконним використанням підроблених марок акцизного податку, повідомлення про підозру вручені 9 особам.

За результатами судового розгляду справ про кримінальні та адміністративні правопорушення до порушників, крім штрафів, застосовано додатковий вид покарання у вигляді конфіскації підакцизної продукції, яка перебувала в незаконному обігу.

Загалом, впродовж восьми місяців поточного року судами прийняті рішення про конфіскацію підакцизних товарів на суму 665,8 тис. гривень. У тому числі спирту – 5,3 тис. літрів на суму 572,8 тис. грн та лікеро-горілчаних виробів – 860 літрів на суму 93 тисячі гривень.

Повідомляє відділ організації роботиГоловного управління ДФС у Тернопільській області.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.