Останні новини

У Тернопільській області вилучили нелегальний спирт

14364824 702691516546088 5719726272861477491 nНа Тернопільщині вилучено спирту вартістю  майже 2,9 млн гривень.

За матеріалами оперативного управління до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення та розпочато кримінальне провадження, що кваліфікується за ч.2 ст.204 Кримінального кодексу України за фактом незаконного виготовлення підакцизних товарів із використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів.

14292297 702691603212746 2821768067226312237 nУ ході ініційованої оперативним управлінням та відділ омконтролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів фактичної перевірки на території підприємства виявлено не внесену до Єдиного державного реєстру місць зберігання спирту ємкість, у яку із застосуванням технологічного обладнання, що використовується при здійсненні господарської діяльності із виробництва спирту, але без проходження через спиртовимірювальний лічильник в порушення вимог технологічного регламенту, поза складським обліком, потрапляла рідина із різким запахом спирту. Вказана металева діжка із рідиною була з’єднана комунікаціями без будь-яких відповідних пломб та знаходилась за межами приміщення виробничого цеху.

У ході огляду, проведеного на підставі ухвали слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду, виявлено та вилучено 2140 дал рідини із різким запахом спирту. Проведено відбір взірців рідини, які в подальшому буде направлено для проведення відповідних досліджень.

Вартість вилученої спиртовмісної рідини становить 2 млн 889 тис. гривень.

Вилучену ємкість із спиртовмісною рідиною опломбовано, майно передане на відповідальне зберігання службовим особам підприємства.

Про це повідомляють у Головному управлінні ДФС Тернопільської області.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…