Останні новини

У Тернопільській області вилучили нелегальний спирт

14364824 702691516546088 5719726272861477491 nНа Тернопільщині вилучено спирту вартістю  майже 2,9 млн гривень.

За матеріалами оперативного управління до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення та розпочато кримінальне провадження, що кваліфікується за ч.2 ст.204 Кримінального кодексу України за фактом незаконного виготовлення підакцизних товарів із використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів.

14292297 702691603212746 2821768067226312237 nУ ході ініційованої оперативним управлінням та відділ омконтролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів фактичної перевірки на території підприємства виявлено не внесену до Єдиного державного реєстру місць зберігання спирту ємкість, у яку із застосуванням технологічного обладнання, що використовується при здійсненні господарської діяльності із виробництва спирту, але без проходження через спиртовимірювальний лічильник в порушення вимог технологічного регламенту, поза складським обліком, потрапляла рідина із різким запахом спирту. Вказана металева діжка із рідиною була з’єднана комунікаціями без будь-яких відповідних пломб та знаходилась за межами приміщення виробничого цеху.

У ході огляду, проведеного на підставі ухвали слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду, виявлено та вилучено 2140 дал рідини із різким запахом спирту. Проведено відбір взірців рідини, які в подальшому буде направлено для проведення відповідних досліджень.

Вартість вилученої спиртовмісної рідини становить 2 млн 889 тис. гривень.

Вилучену ємкість із спиртовмісною рідиною опломбовано, майно передане на відповідальне зберігання службовим особам підприємства.

Про це повідомляють у Головному управлінні ДФС Тернопільської області.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".