Останні новини

Історія успіху тернопільського підприємця

lysak tehnБезробіття – нелегкий час для кожної працездатної людини. Проте, більшість - не впадають у відчай, а сприймають його як нову сходинку у житті, мобілізують зусилля, активно починають шукати шляхи реалізації власних професійних знань, умінь, навичок.

У такій ситуації опинився й тернополянин Тарас Лисак, за професією - оператор комп'ютерного набору. Пропрацювавши кілька років у ТЗОВ «ДІЄСА» техніком з налагоджування, втратив роботу. У червні 2014 року за допомогою в пошуку місця праці Тарас звернувся до Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

Молодий, енергійний чоловік одразу зацікавився можливістю займатися підприємництвом. За рекомендацією особистого консультанта пройшов тестування на здатність займатися бізнесом, відвідав семінар «Від бізнес-ідеї – до власної справи». Проаналізувавши свої сили, освіту і кваліфікацію, Тарас дійшов висновку, що зможе працювати самостійно. Відтак, отримав направлення на курси «Менеджмент малого підприємництва», де опанував основи бізнес-планування та написав власний бізнес-план та тему: «Надання та обслуговування цифрової техніки, розробка веб-ресурсів».

tehn1

Так, уже з початку 2015-го орендував у м. Тернополі приміщення для офісу, назвавши його «Soft Technology», почав працювати. На сьогодні Тарас Лисак - успішний підприємець. «Гарних результатів можна досягнути лише при власному бажанні, активності, самоосвіті, а також вчасно отримавши потрібну інформацію від кваліфікованих спеціалістів», - стверджує молодий бізнесмен.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...