Останні новини

Історія успіху тернопільського підприємця

lysak tehnБезробіття – нелегкий час для кожної працездатної людини. Проте, більшість - не впадають у відчай, а сприймають його як нову сходинку у житті, мобілізують зусилля, активно починають шукати шляхи реалізації власних професійних знань, умінь, навичок.

У такій ситуації опинився й тернополянин Тарас Лисак, за професією - оператор комп'ютерного набору. Пропрацювавши кілька років у ТЗОВ «ДІЄСА» техніком з налагоджування, втратив роботу. У червні 2014 року за допомогою в пошуку місця праці Тарас звернувся до Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

Молодий, енергійний чоловік одразу зацікавився можливістю займатися підприємництвом. За рекомендацією особистого консультанта пройшов тестування на здатність займатися бізнесом, відвідав семінар «Від бізнес-ідеї – до власної справи». Проаналізувавши свої сили, освіту і кваліфікацію, Тарас дійшов висновку, що зможе працювати самостійно. Відтак, отримав направлення на курси «Менеджмент малого підприємництва», де опанував основи бізнес-планування та написав власний бізнес-план та тему: «Надання та обслуговування цифрової техніки, розробка веб-ресурсів».

tehn1

Так, уже з початку 2015-го орендував у м. Тернополі приміщення для офісу, назвавши його «Soft Technology», почав працювати. На сьогодні Тарас Лисак - успішний підприємець. «Гарних результатів можна досягнути лише при власному бажанні, активності, самоосвіті, а також вчасно отримавши потрібну інформацію від кваліфікованих спеціалістів», - стверджує молодий бізнесмен.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Шаблонні архітектурні проекти не відображають індивідуальності клієнта, не завжди відповідають вимогам конкретної сім’ї, відтак потребують креативного рішення з технічно грамотним підґрунтям», - каже...
Thumbnail Свого часу жителька Шумщини Іванна Дмитрук здобула педагогічну освіту, та не знайшовши роботи за фахом, пішла працювати продавцем. Коли жінка залишилась без роботи, звернулась за допомогою у...
Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».