Останні новини

Історія успіху тернопільського підприємця

lysak tehnБезробіття – нелегкий час для кожної працездатної людини. Проте, більшість - не впадають у відчай, а сприймають його як нову сходинку у житті, мобілізують зусилля, активно починають шукати шляхи реалізації власних професійних знань, умінь, навичок.

У такій ситуації опинився й тернополянин Тарас Лисак, за професією - оператор комп'ютерного набору. Пропрацювавши кілька років у ТЗОВ «ДІЄСА» техніком з налагоджування, втратив роботу. У червні 2014 року за допомогою в пошуку місця праці Тарас звернувся до Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

Молодий, енергійний чоловік одразу зацікавився можливістю займатися підприємництвом. За рекомендацією особистого консультанта пройшов тестування на здатність займатися бізнесом, відвідав семінар «Від бізнес-ідеї – до власної справи». Проаналізувавши свої сили, освіту і кваліфікацію, Тарас дійшов висновку, що зможе працювати самостійно. Відтак, отримав направлення на курси «Менеджмент малого підприємництва», де опанував основи бізнес-планування та написав власний бізнес-план та тему: «Надання та обслуговування цифрової техніки, розробка веб-ресурсів».

tehn1

Так, уже з початку 2015-го орендував у м. Тернополі приміщення для офісу, назвавши його «Soft Technology», почав працювати. На сьогодні Тарас Лисак - успішний підприємець. «Гарних результатів можна досягнути лише при власному бажанні, активності, самоосвіті, а також вчасно отримавши потрібну інформацію від кваліфікованих спеціалістів», - стверджує молодий бізнесмен.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.