Останні новини

У Тернополі продовжують утеплювати будинки

bud uteplnniaУ Тернополі триває реалізація програми з термомодернізації житлового фонду – утеплення фасадів та заміни вікон на енергоефективні у місцях загального користування.

Вона діє на умовах співфінансування, за якими 70% вартості робіт оплачує міська рада, інші 30% – мешканці багатоповерхівок.

«Вже виконано роботи по утепленню огороджуючих конструкцій за адресами вул. Хмельницького, 21А, Чумацька, 27, Підкови, 10, Будного, 20, а по заміні вікон на проспекті Злуки, 39, на вулицях Бродівська, 50, Київська, 10, Лучаківського, 12а, Чалдаєва, 10», - розповідає завідувач сектору з питань енергозбереження Тернопільської міської ради Павло Савечко.

Станом на сьогоднішній день за словами фахівця у процесі виконання об’єкти за такими адресами:

по утепленню огороджуючих конструкцій Підкови, 6, Великого, 1, Руська, 35;

по заміні вікон та освітлення в місцях загального користування Лепкого,11;

встановлення індивідуального теплового пункту погодного регулювання Бродівська, 50.

В процесі укладення договорів:

-заміна вікон 15 Квітня, 29, Тарнавського,22, Тарнавського, 24, Чалдаєва, 8, Злуки, 3, Лепкого, 5;

-капітальний ремонт інженерних мереж Збаразька, 35, Збаразька, 37;

-утепленню огороджуючих конструкцій Оболоня,11, Карпенка,4а.

У  2015 в Тернополі році утеплили декілька будинків завдяки співпраці міської ради та тернополян

Зазначимо також, що тернопільський фахівець Павло Савечко є одним із небагатьох сертифікованих енергоменеджерів в Україні.

Про це інформує управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…