Останні новини

Після чергового підвищення тарифів енергокомпанії приватизують олігархи

1479398518 35474Підвищення комунальних тарифів, обмеження субсидій за рахунок підвищення мінімальної зарплати та надання приватним колекторам права відбирати житло - це ланки однієї схеми, мета якої передача українських енергокомпаній наближеним до влади олігархам.

Таку думку висловила голова виконкому партії «Успішна країна» Наталя Дмитриченко.

Фонд держмайна готується до масштабної приватизації енергокомпаній і об'єктів теплокомуненерго України. При цьому майбутніх інвесторів приваблюють не пільгами або модернізацією інфраструктури, а непрозорими тарифами, які вже перевищують ринкову вартість комунальних послуг.

«Щоб майбутні господарі енергокомпаній не ламали голову як забезпечити собі максимальний прибуток влада, вже зараз встановлює комерційні тарифи за комуналку. Одночасно, населення позбавляють субсидій за рахунок «ручного» підвищення мінімальної зарплатні. Якщо українці не будуть платити новим власникам влада впровадила інститут приватних судових виконавців для відбирання ліквідної власності неплатників », - зазначає Дмитриченко.

При цьому політик вважає, що іноземних інвесторів не зацікавлять українські енергокомпанії через аварійну інфраструктури та непрозорість ринку. Дмитриченко впевнена, що приватизація затіяна в інтересах українських олігархів, які зможуть лобіювати будь-які рішення влади: від чергового підвищення тарифів до субвенцій з бюджету на ремонт комунальної інфраструктури.

Нагадаємо, що партія «Успішна країна» реалізує проект «Захисти своє право на теплий дім», в рамках якого консультує людей як домогтися від комунальних служб якісного надання послуг. В рамках проекту на «гарячу лінію» партії зателефонувало понад 5000 осіб, які скаржилися на відсутність опалення в квартирах.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…