Останні новини

Офіційно. Кількість безробітних у Тернополі

bezrobitnii16На Тернопіллі зменшилась кількість офіційних безробітних.

За жовтень 2016 року в Тернопільський міськрайонний центр зайнятості звернулися 536  громадян,  які проживають в м. Тернополі, що на 180 осіб менше ніж за аналогічний період минулого року (716 чол.). Чисельність незайнятого населення, зареєстрованого протягом січня – жовтня  2016 року у міськрайонному центрі зайнятості, з урахуванням зареєстрованих на початок року, склала  7281  чол.,  що на 2694 осіб менше, ніж на 1 листопада  2015 року (9975 чол.).

Станом на 1 листопада 2016 року на обліку в центрі зайнятості знаходилися  1813 незайнятих громадян з числа осіб, що проживають в м. Тернополі ( на 1 листопада 2015 року – 2241 чол.).

За станом на 01 листопада 2016 року на обліку в центрі зайнятості перебували  1316  безробітних громадян, що на 532 чол. або на 28,8% менше, ніж на відповідну дату минулого року (1848 чол.), з них 170 осіб, адреса реєстрації проживання за межами м.Тернопіль.  Чисельність робітників на даний час становить – 25,3% проти 74,7% від чисельності службовців. Жінки складають 67,7% від загальної чисельності безробітних (891 особа). Зменшився відсоток молоді до 35 років серед безробітних з 58,3 % на 01.11.2015 року до 50,7 % на 01.11.2016 року. 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.