Останні новини

Тернополянам презентували ТОВ «АТБ-маркет»

atb 01 138685393380Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели для безробітних презентацію ТОВ «АТБ-маркет».

Менеджер з персоналу товариства Мілана Мікуліна розповіла, що товариство було засноване у 1993 році в Дніпропетровську. На сьогоднішній день відкрито понад 900 магазинів у 16-ти областях нашої держави. «АТБ-маркет» володіє однією з найбільших в Україні логістичною інфраструктурою з вантажообігом понад  3700 тонн за добу.

«Наше товариство, – наголосила пані Мілана, –  це, з одного боку, стабільність, впевненість у завтрашньому дні і гідна заробітна плата, а з другого – постійний розвиток, нові можливості і нові знання. А для тих, хто хоче й вміє працювати, двері «АТБ» завжди відчинені. Кар’єрний ріст і безоплатне профнавчання – основні наші переваги».

У місті Тернополі в лютому 2017 року планується відкриття двох магазинів «АТБ-маркету»: на вул. Живова, 9 і вул. Миру, 1. Представник роботодавця повідомила, що на роботу їм потрібні продавці продовольчих товарів, касири торговельного залу, охоронники, вантажники, товарознавці, керуючий магазином, заступник керуючого. Заробітна плата від 4500 гривень. Крім того, є вакансії і для осіб з обмеженими фізичними можливостями: кур’єра, укладальника-пакувальника із заробітком від 3200 гривень.

Презентацію роботодавця відвідала 51 людина, в тому числі 29 безробітних. У результаті проведеного заходу шукачі роботи, яких зацікавили пропозиції роботодавця, заповнили розроблені підприємством анкети, отримали роздаткові матеріали із зазначенням контактів відділу кадрів, електронної адреси для розсилки резюме, з переліком необхідних документів для подальших індивідуальних співбесід з роботодавцем.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...