Останні новини

Тернополянам презентували ТОВ «АТБ-маркет»

atb 01 138685393380Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели для безробітних презентацію ТОВ «АТБ-маркет».

Менеджер з персоналу товариства Мілана Мікуліна розповіла, що товариство було засноване у 1993 році в Дніпропетровську. На сьогоднішній день відкрито понад 900 магазинів у 16-ти областях нашої держави. «АТБ-маркет» володіє однією з найбільших в Україні логістичною інфраструктурою з вантажообігом понад  3700 тонн за добу.

«Наше товариство, – наголосила пані Мілана, –  це, з одного боку, стабільність, впевненість у завтрашньому дні і гідна заробітна плата, а з другого – постійний розвиток, нові можливості і нові знання. А для тих, хто хоче й вміє працювати, двері «АТБ» завжди відчинені. Кар’єрний ріст і безоплатне профнавчання – основні наші переваги».

У місті Тернополі в лютому 2017 року планується відкриття двох магазинів «АТБ-маркету»: на вул. Живова, 9 і вул. Миру, 1. Представник роботодавця повідомила, що на роботу їм потрібні продавці продовольчих товарів, касири торговельного залу, охоронники, вантажники, товарознавці, керуючий магазином, заступник керуючого. Заробітна плата від 4500 гривень. Крім того, є вакансії і для осіб з обмеженими фізичними можливостями: кур’єра, укладальника-пакувальника із заробітком від 3200 гривень.

Презентацію роботодавця відвідала 51 людина, в тому числі 29 безробітних. У результаті проведеного заходу шукачі роботи, яких зацікавили пропозиції роботодавця, заповнили розроблені підприємством анкети, отримали роздаткові матеріали із зазначенням контактів відділу кадрів, електронної адреси для розсилки резюме, з переліком необхідних документів для подальших індивідуальних співбесід з роботодавцем.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".