Останні новини

Тернополянам презентували ТОВ «АТБ-маркет»

atb 01 138685393380Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели для безробітних презентацію ТОВ «АТБ-маркет».

Менеджер з персоналу товариства Мілана Мікуліна розповіла, що товариство було засноване у 1993 році в Дніпропетровську. На сьогоднішній день відкрито понад 900 магазинів у 16-ти областях нашої держави. «АТБ-маркет» володіє однією з найбільших в Україні логістичною інфраструктурою з вантажообігом понад  3700 тонн за добу.

«Наше товариство, – наголосила пані Мілана, –  це, з одного боку, стабільність, впевненість у завтрашньому дні і гідна заробітна плата, а з другого – постійний розвиток, нові можливості і нові знання. А для тих, хто хоче й вміє працювати, двері «АТБ» завжди відчинені. Кар’єрний ріст і безоплатне профнавчання – основні наші переваги».

У місті Тернополі в лютому 2017 року планується відкриття двох магазинів «АТБ-маркету»: на вул. Живова, 9 і вул. Миру, 1. Представник роботодавця повідомила, що на роботу їм потрібні продавці продовольчих товарів, касири торговельного залу, охоронники, вантажники, товарознавці, керуючий магазином, заступник керуючого. Заробітна плата від 4500 гривень. Крім того, є вакансії і для осіб з обмеженими фізичними можливостями: кур’єра, укладальника-пакувальника із заробітком від 3200 гривень.

Презентацію роботодавця відвідала 51 людина, в тому числі 29 безробітних. У результаті проведеного заходу шукачі роботи, яких зацікавили пропозиції роботодавця, заповнили розроблені підприємством анкети, отримали роздаткові матеріали із зазначенням контактів відділу кадрів, електронної адреси для розсилки резюме, з переліком необхідних документів для подальших індивідуальних співбесід з роботодавцем.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...