Останні новини

За 2015 рік до зведеного бюджету надійшло 312,6 млрд. гривень

gryvniЗа оперативними даними у січні-липні 2015 року до зведеного бюджету зібрано 312,6 млрд. грн., що на 78 млрд. грн., або на 33,2 відс. більше січня-липня попереднього року. До державного бюджету забезпечено 259,4 млрд. грн., до місцевих бюджетів – 53,2 млрд. гривень.

Надходження (збір) до загального фонду державного бюджету склали 259,3 млрд. грн., індикативні показники Міністерства фінансів України виконано на 105,4 відс., додатково забезпечено 13,3 млрд. гривень.

У повному обсязі виконано завдання Міністерства фінансів України з податку на додану вартість із ввезених на територію України товарів – 104,3 відс. (+3,1 млрд. грн.), податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів – 111,9 відс. (+6,2 млрд. грн.), податку та збору на доходи фізичних осіб  – 103,3 відс. (+0,8 млрд. грн.), податку на прибуток підприємств – 102,2 відс. (+0,5 млрд. грн.), акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – 102,5 відс. (+0,5 млрд. грн.), ввізного мита – 109,3 відс. (+1,6 млрд. грн.), акцизного податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів – 103,7 відс. (+0,5 млрд. грн.), частини чистого прибутку (доходу), що вилучається до держбюджету – 288,3 відс. (+1,7 млрд. грн.), збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності – 103,1 відс. (+0,1 млрд. грн.) тощо.

У розрізі основних платежів у січні-липні 2015 року приріст до відповідного періоду 2014 року забезпечено з податку на додану вартість із ввезених на територію України товарів – на 37,4 відс. (+20,2 млрд. грн.), податку на додану вартість з вироблених на території України товарів (робіт, послуг) – на 21,6 відс. (+10,3 млрд. грн.), акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – на 37,4 відс. (+5,7 млрд. грн.), ввізного мита – у 3,4 раза (+13,7 млрд. грн.), рентної плати за користування надрами – на 58,4 відс. (+5,1 млрд. грн.),  акцизного податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів – у 8,7 раза (+11,4 млрд. грн.), частини чистого прибутку (доходу), що вилучається до держбюджету – у 2,9 раза (+1,7 млрд. грн.), збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності – на 43 відс. (+0,5 млрд. грн.) тощо.

З початку року платникам податків на рахунки відшкодовано 33,5 млрд. грн. податку на додану вартість.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 102,1 млрд. гривень.

Повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...