Останні новини

Оприлюднено список додаткових санкцій США проти Росії

sankciiУ Федеральному віснику уряду США опублікований повний список фізичних і юридичних осіб, які підпали під розширені секторальні санкції проти Росії.

До розширеного санкційного списку увійшли:

7 фізичних осіб та 6 компаній, які ухилялися від запроваджених санкцій (у т. ч. пов’язаних з Р. Тимченком, Б. Ротенбергом і концерном «Калашніков»); 2 російські компанії, які залучені у військово-промисловий комплекс РФ; 4 колишніх українських чиновника і їх прихильники, які причетні до викрадення державних активів і зловживань на державній службі; афілійована з Олександром Януковичем (старший син четвертого президента України Віктора Януковича) компанія – ЗАТ «МАКО Холдинг»; 5 операторів кримських портів і 1 кримський оператор поромних перевезень; 35 компаній, які контролюються раніше внесеними перелік санкцій особами, а також ті, понад 50% капіталу яких контролюють російські «Внєшекономбанк» і «Роснєфть».

«Шляхом розширення переліку санкцій стосовно окремих українських високопосадовців часів злочинного режиму В.Януковича та осіб, причетних до незаконної анексії Криму, Сполучені Штати підтверджують свою відданість раніше запровадженим санкціям та демонструють єдність міжнародної коаліції проти російської агресії на території України. США підтверджують готовність уважно відстежувати, упереджувати та оперативно ліквідовувати усі можливі схеми уникнення санкцій (у т.ч. спроби обійти систему SWIFT під час здійснення операцій з компаніями, розміщеними на території Криму)», – написав посол України в США Валерій Чалий.

Він уважає, що однією з цілей розширення санкційного списку є узгодження існуючих обмежень з іншими членами міжнародної коаліції країн.

«Штати ввели щодо Росії вже кілька пакетів економічних санкцій відносно цілих секторів російської економіки, а також санкції стосовно окремих осіб і підприємств, через окупацію Росією українського Криму і заяви про його анексію, а також через агресію Росії на сході України», – зазначив Чалий.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...