Останні новини

ТзОВ «Електроконтакт Україна» потрібні додаткові робочі руки

633411122У Зборові в місцевому ТзОВ «Електроконтакт Україна» для безробітних було проведено День відкритих дверей на виробництві.

До слова, товариство має іноземні інвестиції, займається виготовленням електричного устаткування для автомобілів таких добре знаних марок, як «ВМW», «Мерседес», «Опель», «Ауді». Воно постійно нарощує обсяги виробництва, створює нові робочі місця, тому потребує додаткових робочих рук. Тут дбають про соціально-побутові аспекти: на заводі працює їдальня, медпункт. У працівників є перспектива кар’єрного росту, для цього їх заохочують вивчати англійську та німецьку мови.

67484 21

Майстер виробничого навчання ТзОВ «Електроконтакт Україна» Наталія Сарнавська розповіла про професію «монтер кабельного виробництва», ознайомила з умовами та розмірами зарплати на підприємстві, з системою бонусів. Вона також детально зупинилась на процедурі оформлення трудових відносин, на преференціях для працюючих. Акцентувала увагу на питаннях організації довозу працівників з населених пунктів, де складна транспортна доступність.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій ПРАТ «Тернопільавто» та ОВТ Аптечне об'єднання. Вони мали потребу у бухгалтерах різного рівня.
Thumbnail У консультаційному центрі для школярів відбулось чергове засідання клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, за участю голови ГО “Думка молоді” Романа Калушки.
Професії: погляд зблизька
Субота, 23 листопада 2019
Thumbnail Листопадове засідання учнівського клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, вирізнялось святковою атмосферою творчості та креативності, адже під час заходу відбулись нагородження...
Thumbnail Fraskos продовжують випускати пісні з майбутнього альбому і новий сингл «Сни» зовсім відрізняється від попереднього треку «Koroleva» і за характером, і за стилем.
Thumbnail Вакансії заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців, продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць безробітним тернополянам запропонувало ТОВ «АТБ-маркет» під час презентації...
Thumbnail Фахівці Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію на підприємство з виробництва безалкогольних напоїв ПРАТ "ДОБРА ВОДА" для учнів ЗОШ...
Допоможіть врятувати життя!
П'ятниця, 08 листопада 2019
Thumbnail Друзі, сьогодні проситиму допомоги! Не для себе, а для однокласника, а точніше його маленької дитини! А чужих дітей не буває!
Thumbnail З 5 по 8 листопада у Тернополі відбудуться змагання серед учнів 4-их класів «Перші кроки».
Thumbnail Друзі, родичі, знайомі і просто не байдужі люди, Олі дуже потрібна ваша допомога. У єдиної донечки - гостра лімфобластна лейкемія. Вона зараз проходить хіміотерапію у відділенні інтенсивної терапії в Києві,...