Останні новини

Понад 14 тисяч краян знайшли роботу завдяки центру зайнятості

robota 76567654Більше 14 тисяч краян знайшли роботу за сприяння служби зайнятості Тернопільщини.

«Протягом січня-червня 2017 року послугами служби зайнятості Тернопільщини скористались майже 29,8 тис. осіб, з них 20,9 тис. особи мали статус безробітного, - повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук. - За сприяння місцевих центрів зайнятості вдалося працевлаштувати 14057 осіб, з них 177 колишніх воїнів АТО, 19 переселенців. З компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування - 329 осіб зі статусом безробітного. З компенсацією витрат роботодавцям на оплату праці отримали роботу 11 внутрішньо переміщених осіб. Одноразова допомога по безробіттю для організації підприємницької діяльності дала можливість 9 безробітним відкрити власний бізнес».

2700 безробітних проходили професійне навчання або підвищували кваліфікацію за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Завершили профпідготовку 2361 особа, з них 2259 вже працюють. За виданими у центрах зайнятості області ваучерами навчалися 46 осіб.

До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 2157 осіб, після завершення яких 588 осіб працевлаштовано на постійні місця праці.

Директор ОЦЗ поінформував про те, що зберігається позитивна тенденція щодо збільшення кількості наявних вакансій – з 17177 (у січні-червні 2016 р.) до 22100 або на 28,7%. Серед поданих вакансій у службу зайнятості 4% - були із заробітною платою вищою від середньої по області, 53,9% - з мінімальною зарплатою. На 1 липня 2017-го актуальними були 2372 вакансії, з них 1464 - для робітників.

Найбільшим попитом в області користувались продавці, бухгалтери, касири торгівельного залу, менеджери, водії автотранспортних засобів, трактористи, кухарі, охоронники, офіціанти, монтери колії, працівники будівельних професій, автослюсарі, підсобні робітники, прибиральники, вантажники.

На одне вільне робоче місце в середньому по області претендувало 4 безробітних.

На 30.06.2017 на обліку в центрах зайнятості області перебував 8871 безробітний. Серед них: майже половина - жінки, третина - молоді люди віком до 35 років, 45,9% - робітники, 38,1% - службовці, 43,7% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні; 45,5% – з вищою освітою. Допомогу по безробіттю отримували 7676 осіб. Середній розмір цієї допомоги у червні 2017 року становив 1703,45 грн.

 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У консультаційному центрі для школярів відбулось чергове засідання клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, за участю голови ГО “Думка молоді” Романа Калушки.
Професії: погляд зблизька
Субота, 23 листопада 2019
Thumbnail Листопадове засідання учнівського клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, вирізнялось святковою атмосферою творчості та креативності, адже під час заходу відбулись нагородження...
Thumbnail Fraskos продовжують випускати пісні з майбутнього альбому і новий сингл «Сни» зовсім відрізняється від попереднього треку «Koroleva» і за характером, і за стилем.
Thumbnail Вакансії заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців, продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць безробітним тернополянам запропонувало ТОВ «АТБ-маркет» під час презентації...
Thumbnail Фахівці Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію на підприємство з виробництва безалкогольних напоїв ПРАТ "ДОБРА ВОДА" для учнів ЗОШ...
Допоможіть врятувати життя!
П'ятниця, 08 листопада 2019
Thumbnail Друзі, сьогодні проситиму допомоги! Не для себе, а для однокласника, а точніше його маленької дитини! А чужих дітей не буває!
Thumbnail З 5 по 8 листопада у Тернополі відбудуться змагання серед учнів 4-их класів «Перші кроки».
Thumbnail Друзі, родичі, знайомі і просто не байдужі люди, Олі дуже потрібна ваша допомога. У єдиної донечки - гостра лімфобластна лейкемія. Вона зараз проходить хіміотерапію у відділенні інтенсивної терапії в Києві,...
Thumbnail Вакансії машиніста шпрединг-машини, слюсарів-ремонтників, підсобних робітників запропонувало ТОВ «Вінісан» безробітним тернополянам під час міні-ярмарку вакансій, що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі...