Останні новини

Понад 14 тисяч краян знайшли роботу завдяки центру зайнятості

robota 76567654Більше 14 тисяч краян знайшли роботу за сприяння служби зайнятості Тернопільщини.

«Протягом січня-червня 2017 року послугами служби зайнятості Тернопільщини скористались майже 29,8 тис. осіб, з них 20,9 тис. особи мали статус безробітного, - повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук. - За сприяння місцевих центрів зайнятості вдалося працевлаштувати 14057 осіб, з них 177 колишніх воїнів АТО, 19 переселенців. З компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування - 329 осіб зі статусом безробітного. З компенсацією витрат роботодавцям на оплату праці отримали роботу 11 внутрішньо переміщених осіб. Одноразова допомога по безробіттю для організації підприємницької діяльності дала можливість 9 безробітним відкрити власний бізнес».

2700 безробітних проходили професійне навчання або підвищували кваліфікацію за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Завершили профпідготовку 2361 особа, з них 2259 вже працюють. За виданими у центрах зайнятості області ваучерами навчалися 46 осіб.

До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 2157 осіб, після завершення яких 588 осіб працевлаштовано на постійні місця праці.

Директор ОЦЗ поінформував про те, що зберігається позитивна тенденція щодо збільшення кількості наявних вакансій – з 17177 (у січні-червні 2016 р.) до 22100 або на 28,7%. Серед поданих вакансій у службу зайнятості 4% - були із заробітною платою вищою від середньої по області, 53,9% - з мінімальною зарплатою. На 1 липня 2017-го актуальними були 2372 вакансії, з них 1464 - для робітників.

Найбільшим попитом в області користувались продавці, бухгалтери, касири торгівельного залу, менеджери, водії автотранспортних засобів, трактористи, кухарі, охоронники, офіціанти, монтери колії, працівники будівельних професій, автослюсарі, підсобні робітники, прибиральники, вантажники.

На одне вільне робоче місце в середньому по області претендувало 4 безробітних.

На 30.06.2017 на обліку в центрах зайнятості області перебував 8871 безробітний. Серед них: майже половина - жінки, третина - молоді люди віком до 35 років, 45,9% - робітники, 38,1% - службовці, 43,7% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні; 45,5% – з вищою освітою. Допомогу по безробіттю отримували 7676 осіб. Середній розмір цієї допомоги у червні 2017 року становив 1703,45 грн.

 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…