Останні новини

Тернополяни дізналися більше про Програму соціального підприємництва

22730629 508075759558065 3746316999295907100 nЗустріч-знайомство учасників Програми соціального підприємництва відбулася у Тернопільському Національному економічному університеті.

Близько 50 людей, з яких багато успішних соціальних підприємців, місцевих бізнесменів, а також учасників Програми СП, взяли участь.

На зустрічі йшлося про користь соціального підприємництва, його вплив на вирішення гострих соціальних питань, ділились своїм досвідом. Також відбулась презентація ідей соціального підприємництва від учасників Програми.

22788988 508075756224732 2386823394910907127 n

Відкрила зустріч Ірина Юркевич, викладач ТНЕУ, яка натхненно закликала молодь працювати і розвиватися в Україні та розвивати соціальне підприємництво. «Те, що виходить від серця, – повертається до серця», - зазначила вона у своєму виступі.

Анна Грищенко розповіла як виникла ідея Благодійного магазину «Ласка», 40% від прибутку якого ідуть на благодійні проекти. Також додала, що у підприємництві вони намагається об’єднувати людей,  надихати бути добрішими та спонукати робити власний вибір.

О. Володимир Фірман розповів про те, як соціальне підприємництво «Зарваниця АГРО» створює нові робочі місця, для того, щоб люди працювали вдома, а не виїжджали за кордон.

Оксана Захаревич розказала про творчу майстерню «Вертеп», яка заснована на базі міжнародного руху Віри і Світла. Завдяки майстерні багато дітей з особливими потребами мають зайнятість, розвиваються разом з людьми, які їх підтримують і люблять.

Наталя Турецька, директор Обласного центру реабілітації дітей з інвалідністю, розказала як вона намагається залучати до центру молодих спеціалістів, студентів, а також людей з особливими потребами, яких у центрі працює 6.

Також  на зустрічі були присутні місцеві підприємці, які готові впроваджувати соціальну складову у свій бізнес та допомагати у розвитку соціального підприємництва у регіоні. Зокрема Сергій Зварич, власник «Комфорт-оптика» та Іван Тобілевич, директор тернопільського супермаркету «Novus».

У другій частині зустрічі учасники поділилися своїми ідеями соціального підприємництва. Всіх вразила презентація Zelenew (https://www.facebook.com/Zelenew/) зі Львова. Засновник проекту, Іван Нестеренко переробляє пластик і створює з цього багато нових та креативних речей для побуту. Роман Боренько поділився проектом Inclusive-It https://www.facebook.com/inclusiveitorg/?hc_ref=ARSdLcLWBod9Z-Fd6bgeqXqwCaSHQiR3qcBUHrPI-SFM57dIdlTkRlF8Ba8u-Cw_-rQ&fref=nf який запустили на базі «Сенсотека» (http://bit.ly/2dTvQLz) ГО «Інститут українських студій», що спрямований на доступність інтернету для людей з інвалідністю (незрячих, слабозорих, нечуючих, з порушеннями опорно-рухового апарату та когнітивними порушеннями). Алла Розказала, як вона планує в Сатанові переробити Будинок культури у сучасний Хаб для молоді.

«Соціальний підприємець – це людина, якій видніше, бо вона знизу», - зазначив Іван Нестеренко.

Тому учасники – це люди які бачать, бо у них вже є ідеї як покращити  ситуацію в своєму регіоні. А як їх якісно впроваджувати та реалізовувати на практиці вони будуть вчитися 6-8 листопада на Програмі Соціального Підприємництва від Української соціальної академії.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...