Останні новини

Тернополяни дізналися більше про Програму соціального підприємництва

22730629 508075759558065 3746316999295907100 nЗустріч-знайомство учасників Програми соціального підприємництва відбулася у Тернопільському Національному економічному університеті.

Близько 50 людей, з яких багато успішних соціальних підприємців, місцевих бізнесменів, а також учасників Програми СП, взяли участь.

На зустрічі йшлося про користь соціального підприємництва, його вплив на вирішення гострих соціальних питань, ділились своїм досвідом. Також відбулась презентація ідей соціального підприємництва від учасників Програми.

22788988 508075756224732 2386823394910907127 n

Відкрила зустріч Ірина Юркевич, викладач ТНЕУ, яка натхненно закликала молодь працювати і розвиватися в Україні та розвивати соціальне підприємництво. «Те, що виходить від серця, – повертається до серця», - зазначила вона у своєму виступі.

Анна Грищенко розповіла як виникла ідея Благодійного магазину «Ласка», 40% від прибутку якого ідуть на благодійні проекти. Також додала, що у підприємництві вони намагається об’єднувати людей,  надихати бути добрішими та спонукати робити власний вибір.

О. Володимир Фірман розповів про те, як соціальне підприємництво «Зарваниця АГРО» створює нові робочі місця, для того, щоб люди працювали вдома, а не виїжджали за кордон.

Оксана Захаревич розказала про творчу майстерню «Вертеп», яка заснована на базі міжнародного руху Віри і Світла. Завдяки майстерні багато дітей з особливими потребами мають зайнятість, розвиваються разом з людьми, які їх підтримують і люблять.

Наталя Турецька, директор Обласного центру реабілітації дітей з інвалідністю, розказала як вона намагається залучати до центру молодих спеціалістів, студентів, а також людей з особливими потребами, яких у центрі працює 6.

Також  на зустрічі були присутні місцеві підприємці, які готові впроваджувати соціальну складову у свій бізнес та допомагати у розвитку соціального підприємництва у регіоні. Зокрема Сергій Зварич, власник «Комфорт-оптика» та Іван Тобілевич, директор тернопільського супермаркету «Novus».

У другій частині зустрічі учасники поділилися своїми ідеями соціального підприємництва. Всіх вразила презентація Zelenew (https://www.facebook.com/Zelenew/) зі Львова. Засновник проекту, Іван Нестеренко переробляє пластик і створює з цього багато нових та креативних речей для побуту. Роман Боренько поділився проектом Inclusive-It https://www.facebook.com/inclusiveitorg/?hc_ref=ARSdLcLWBod9Z-Fd6bgeqXqwCaSHQiR3qcBUHrPI-SFM57dIdlTkRlF8Ba8u-Cw_-rQ&fref=nf який запустили на базі «Сенсотека» (http://bit.ly/2dTvQLz) ГО «Інститут українських студій», що спрямований на доступність інтернету для людей з інвалідністю (незрячих, слабозорих, нечуючих, з порушеннями опорно-рухового апарату та когнітивними порушеннями). Алла Розказала, як вона планує в Сатанові переробити Будинок культури у сучасний Хаб для молоді.

«Соціальний підприємець – це людина, якій видніше, бо вона знизу», - зазначив Іван Нестеренко.

Тому учасники – це люди які бачать, бо у них вже є ідеї як покращити  ситуацію в своєму регіоні. А як їх якісно впроваджувати та реалізовувати на практиці вони будуть вчитися 6-8 листопада на Програмі Соціального Підприємництва від Української соціальної академії.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Фахівці Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію на підприємство з виробництва безалкогольних напоїв ПРАТ "ДОБРА ВОДА" для учнів ЗОШ...
Допоможіть врятувати життя!
П'ятниця, 08 листопада 2019
Thumbnail Друзі, сьогодні проситиму допомоги! Не для себе, а для однокласника, а точніше його маленької дитини! А чужих дітей не буває!
Thumbnail З 5 по 8 листопада у Тернополі відбудуться змагання серед учнів 4-их класів «Перші кроки».
Thumbnail Друзі, родичі, знайомі і просто не байдужі люди, Олі дуже потрібна ваша допомога. У єдиної донечки - гостра лімфобластна лейкемія. Вона зараз проходить хіміотерапію у відділенні інтенсивної терапії в Києві,...
Thumbnail Вакансії машиніста шпрединг-машини, слюсарів-ремонтників, підсобних робітників запропонувало ТОВ «Вінісан» безробітним тернополянам під час міні-ярмарку вакансій, що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі...
Thumbnail Успішним бізнесменом став колишній тернополянин Олександр Довжук, який за спрямуванням Тернопільського міськрайонного центру зайнятості пройшов онлайн навчання з основ підприємництва в Рівненському...
Thumbnail В погожу днину, 12 жовтня 2019 року, спортивний зал Гусятинської ДЮСШ гостинно приймав гостей, що приїхали  на турнір з волейболу серед ветеранів, приурочений святкуванню Покрови Пресвятої...
Thumbnail Працівники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у «Форумі нових можливостей» організованому у ТРЦ «Подоляни» юридичним факультетом Тернопільського національного економічного...
Thumbnail 2-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з...