Останні новини

На Тернопіллі облаштують новий полігон побутових відходів

smittia zavodУ залі засідань Заліщицької міської  ради  відбулося обговорення питання місцевого полігону твердих побутових   відходів.

Громадськість турбувало те, що за останні місяці полігон час від часу загорався з різних причин. І тоді неприємним отруйним димом огортало все місто й село Добрівляни.

 

Міський голова Володимир Бенев’ят запевнив, що органи влади вживатимуть необхідні заходи для того, щоб майже заповнене сміттєзвалище було законсервовано. Натомість появу нового необхідно запланувати на безпечній відстані від населених пунктів, неподалік Заліщиків. Також міський голова додав, що у міську раду звернулася фірма, яка спеціалізується на переробці пластикових виробів, скла та іншого сміття. Їм потрібна велика кількість такого непотребу, але у межах Заліщиків не можливо назбирати необхідну кількість тонн. Тому в перспективі для функціонування такої фірми  потрібно буде залучати до збору сміття найближчі села.

Станом на сьогодні створена районна комісія з виділення земельної ділянки для нового полігону. Оскільки виділення землі має певні процедурні питання та погодження з сільськими радами, вирішення даного питання займе певний час.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…