Останні новини

Частина тернополян втратить право на пільговий проїзд

pilgovy proyizdЯк повідомили в управлінні соціальної політики та праці Тернопільської міської ради, з 1 червня вступив у дію закон, прийнятий ще в грудні минулого року, згідно з яким частина українських пільговиків платитиме за проїзд.

Зміни на пільговий проїзд торкнуться всіх видів транспорту: залізничного, автобусного та тролейбусного. Відтак, безкоштовно користуватися громадським транспортом не зможуть пенсіонери за віком, учасники війни, діти війни, жертви нацистських переслідувань, інваліди загального захворювання третьої групи і ветерани праці. За іншими категоріями населення пільги на безкоштовний проїзд зберігаються. Це: учасники бойових дій, інваліди війни 1-3 груп, "чорнобильці" 1-2 категорії, ветерани військової служби та силових структур, а також інваліди 1-2 груп загального захворювання та інші категорії, які до досі користувалися цими пільгами. Як зауважив керівник правління Володимир Сулима, - у межах Тернополя право на пільговий проїзд втратить 40 тисяч людей. Враховуючи важливість безкоштовного проїзду для людей старшого віку, інвалідів, керівництво міської ради наразі розглядає питання компенсації витрат за рахунок місцевого бюджету. У свою чергу міський голова Тернополя Сергій Надал запевнив, що міська рада забезпечить безкоштовний проїзд у тролейбусах для всіх категорій пільговиків. «Ми не маємо можливості впливати на приватний транспорт, оскільки перевізники керуватимуться законом України, який вступить в дію з червня. Зате можемо впливати на транспортні послуги, які надають комунальні підприємства. Тому зробимо все для того, щоб зберегти існуючі пільги на проїзд в тролейбусах для соціально незахищених категорій городян» - наголосив міський голова.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".