Останні новини

Частина тернополян втратить право на пільговий проїзд

pilgovy proyizdЯк повідомили в управлінні соціальної політики та праці Тернопільської міської ради, з 1 червня вступив у дію закон, прийнятий ще в грудні минулого року, згідно з яким частина українських пільговиків платитиме за проїзд.

Зміни на пільговий проїзд торкнуться всіх видів транспорту: залізничного, автобусного та тролейбусного. Відтак, безкоштовно користуватися громадським транспортом не зможуть пенсіонери за віком, учасники війни, діти війни, жертви нацистських переслідувань, інваліди загального захворювання третьої групи і ветерани праці. За іншими категоріями населення пільги на безкоштовний проїзд зберігаються. Це: учасники бойових дій, інваліди війни 1-3 груп, "чорнобильці" 1-2 категорії, ветерани військової служби та силових структур, а також інваліди 1-2 груп загального захворювання та інші категорії, які до досі користувалися цими пільгами. Як зауважив керівник правління Володимир Сулима, - у межах Тернополя право на пільговий проїзд втратить 40 тисяч людей. Враховуючи важливість безкоштовного проїзду для людей старшого віку, інвалідів, керівництво міської ради наразі розглядає питання компенсації витрат за рахунок місцевого бюджету. У свою чергу міський голова Тернополя Сергій Надал запевнив, що міська рада забезпечить безкоштовний проїзд у тролейбусах для всіх категорій пільговиків. «Ми не маємо можливості впливати на приватний транспорт, оскільки перевізники керуватимуться законом України, який вступить в дію з червня. Зате можемо впливати на транспортні послуги, які надають комунальні підприємства. Тому зробимо все для того, щоб зберегти існуючі пільги на проїзд в тролейбусах для соціально незахищених категорій городян» - наголосив міський голова.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...