Останні новини

На Бережанщині планують модернізувати тваринну ферму

korovaНа базі нової тваринницької ферми з виробництва екологічно чистого молока в селі Урмань Бережанського району відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації В.Петровського з керівником корпорації «Агропродсервіс» І.Чайківським. Захід пройшов з метою реалізації інвестиційної політики в районі шляхом нарощення обсягів залучення інвестицій в аграрний сектор.

Керівники ознайомилися з ходом будівельних робіт на сучасному комплексі з автоматизованими поїлками і молокопроводом, які вже готові до експлуатації, обладнанням для санпропускника і котельні на дрова. З обох боків комплексу вимощено під’їзні дороги, бетонуються під’їзди до гноєтранспортерів. До кінця вересня на ферму завезуть понад 200 високопродуктивних корів.

Як зазначив сільський голова Є.Наконечний, у селі Урмань вже створено майже 50 нових робочих місць, відроджується тваринництво і є надія, що село матиме соціально-економічну перспективу.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...