Останні новини

Працевлаштування громадян за сприянням Тернопільського міськрайонного центру зайнятості

centr zainatosti 33e1wВ результаті вжитих заходів активної політики зайнятості, за січень – квітень 2018 року за сприянням міськрайонного центру зайнятості працевлаштовані 1330 незайнятих громадян. 

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» щодо організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру, у січні – квітні 2018 року 49 осіб направлені на громадські роботи в Управління соціальної політики Тернопільської міської ради для робіт, пов’язаних з наданням населенню житлових субсидій, ГО «ТМГОРДІ «Дитина», в Тернопільську міську організацію товариства Червоного Хреста, ГО «Центр розвитку дітей з аутизмом та іншими розладами «Золотий ключик»» та  на роботи тимчасового характеру направлені 37 осіб у ТОВ «Вторма-Тернопіль» для збору вторсировини.

За цей же період  2018  року  3 чоловіки отримали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, в тому числі 1 чол. з числа молоді віком до 35 років.

З початку року по 56 підприємствах, які юридично зареєстровані у місті Тернополі та прийняли на роботу 81 безробітного Тернополя та Тернопільського району прийнято рішення про компенсацію витрат роботодавцю у розмірі єдиного внеску.

У січні – квітні  2018  року в міськрайонному центрі зайнятості в пошуках роботи перебували на обліку 142 особи з обмеженими фізичними можливостями, які проживають в м. Тернополі.  В результаті  проведеної  роботи  12 чол. працевлаштовані, в тому числі 5 безробітних на нове робоче місце з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску, 2 особи проходили підвищення кваліфікації шляхом стажування на виробництві.

У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості в пошуках роботи з початку 2018 року перебували на обліку 107 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції, що проживають в м.Тернополі, мали статус безробітного та отримували допомогу по безробіттю – 79 осіб.  З початку року  8 осіб працевлаштовані за сприянням служби зайнятості, в тому числі 1 безробітний на нове робоче місце з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску, 1 чол. отримав одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, 1 особа проходила підвищення кваліфікації шляхом стажування на виробництві.

За станом на 01 травня 2018 року на обліку у центрі зайнятості перебуває 75 військовослужбовців – учасників АТО, з них мають статус безробітного 47 осіб та отримують виплати по безробіттю – 41 безробітний. Проводиться відповідна робота щодо сприяння їм у підборі підходящої роботи. 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Людство вступило в еру надзвичайно емоційних навантажень. Ми можемо протистояти цьому лише, виховуючи волю, навчившись керувати емоціями і розумно переборювати так звані емоційні стреси». (П.К. Анохін,...
Зимовий табір у бібліотеці
Середа, 02 січня 2019
Thumbnail Не знаєте з ким залишити дитину на зимовик канікулах? Ваші діти в надійних руках - це зимовий денний табір у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді. Табір діятиме для дітей віком від 7 до 10...
Thumbnail Щоб допомогти дітям у майбутньому професійному самовизначенні фахівці Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості зустрілися з вихованцями Родинного дому "Введення" для...
Thumbnail У приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для ТОВ «АТБ-маркет».
Thumbnail 1 грудня у м. Бучач відбулася благодійна акція по збору солодощів, яка є частиною масштабного проекту "Миколай про тебе не забуде!", що існує уже 7-ий рік!
Thumbnail Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості представники соціальних служб, роботодавців, громадських організацій м. Тернополя і...
Thumbnail До виборів президента залишилося зовсім небагато часу і всі політичні сили так чи інакше почали готуватися до чергової дільби нашої країни.
Thumbnail 23 листопада 16:00 на вул. Руська біля «Зеленої церкви» тернополяни провели флешмоб в рамках кампанії «Зупинись, щоб вшанувати!» на підтримку державної ініціативи - Українського інституту національної пам’яті...
Thumbnail Жіночий Клуб «Гармонія» завітав до Байковецької об'єднаної територіальної громади. Виїзне засідання жіночого клубу «Гармонія» Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбулось 22 листопада.