Останні новини

Працевлаштування громадян за сприянням Тернопільського міськрайонного центру зайнятості

centr zainatosti 33e1wВ результаті вжитих заходів активної політики зайнятості, за січень – квітень 2018 року за сприянням міськрайонного центру зайнятості працевлаштовані 1330 незайнятих громадян. 

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» щодо організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру, у січні – квітні 2018 року 49 осіб направлені на громадські роботи в Управління соціальної політики Тернопільської міської ради для робіт, пов’язаних з наданням населенню житлових субсидій, ГО «ТМГОРДІ «Дитина», в Тернопільську міську організацію товариства Червоного Хреста, ГО «Центр розвитку дітей з аутизмом та іншими розладами «Золотий ключик»» та  на роботи тимчасового характеру направлені 37 осіб у ТОВ «Вторма-Тернопіль» для збору вторсировини.

За цей же період  2018  року  3 чоловіки отримали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, в тому числі 1 чол. з числа молоді віком до 35 років.

З початку року по 56 підприємствах, які юридично зареєстровані у місті Тернополі та прийняли на роботу 81 безробітного Тернополя та Тернопільського району прийнято рішення про компенсацію витрат роботодавцю у розмірі єдиного внеску.

У січні – квітні  2018  року в міськрайонному центрі зайнятості в пошуках роботи перебували на обліку 142 особи з обмеженими фізичними можливостями, які проживають в м. Тернополі.  В результаті  проведеної  роботи  12 чол. працевлаштовані, в тому числі 5 безробітних на нове робоче місце з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску, 2 особи проходили підвищення кваліфікації шляхом стажування на виробництві.

У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості в пошуках роботи з початку 2018 року перебували на обліку 107 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції, що проживають в м.Тернополі, мали статус безробітного та отримували допомогу по безробіттю – 79 осіб.  З початку року  8 осіб працевлаштовані за сприянням служби зайнятості, в тому числі 1 безробітний на нове робоче місце з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску, 1 чол. отримав одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, 1 особа проходила підвищення кваліфікації шляхом стажування на виробництві.

За станом на 01 травня 2018 року на обліку у центрі зайнятості перебуває 75 військовослужбовців – учасників АТО, з них мають статус безробітного 47 осіб та отримують виплати по безробіттю – 41 безробітний. Проводиться відповідна робота щодо сприяння їм у підборі підходящої роботи. 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail В погожу днину, 12 жовтня 2019 року, спортивний зал Гусятинської ДЮСШ гостинно приймав гостей, що приїхали  на турнір з волейболу серед ветеранів, приурочений святкуванню Покрови Пресвятої...
Thumbnail Працівники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у «Форумі нових можливостей» організованому у ТРЦ «Подоляни» юридичним факультетом Тернопільського національного економічного...
Thumbnail 2-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з...
Thumbnail Тернополяни мали гарну нагоду ознайомитися із діяльністю ТОВ завод «Ремпобуттехніка», перспективами працевлаштування, умовами праці та її оплати, вимогами до працівників.
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді організовують сімейні розвиваючі заняття для діток 2-4 років «Цікаві малюки». Заняття направлені на розвиток у дітей дрібної моторики; сприйняття, уваги,...
Thumbnail «Тіньова» зайнятість, неофіційна зарплата - позбавляють частки пенсії в майбутньому. Про це йшлося на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, для безробітних на...
Thumbnail «Стань винахідником!». Такою була тема вересневого засідання молодіжного Клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...