fortuna gif

Останні новини

Працевлаштування громадян за сприянням Тернопільського міськрайонного центру зайнятості

centr zainatosti 33e1wВ результаті вжитих заходів активної політики зайнятості, за січень – квітень 2018 року за сприянням міськрайонного центру зайнятості працевлаштовані 1330 незайнятих громадян. 

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» щодо організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру, у січні – квітні 2018 року 49 осіб направлені на громадські роботи в Управління соціальної політики Тернопільської міської ради для робіт, пов’язаних з наданням населенню житлових субсидій, ГО «ТМГОРДІ «Дитина», в Тернопільську міську організацію товариства Червоного Хреста, ГО «Центр розвитку дітей з аутизмом та іншими розладами «Золотий ключик»» та  на роботи тимчасового характеру направлені 37 осіб у ТОВ «Вторма-Тернопіль» для збору вторсировини.

За цей же період  2018  року  3 чоловіки отримали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, в тому числі 1 чол. з числа молоді віком до 35 років.

З початку року по 56 підприємствах, які юридично зареєстровані у місті Тернополі та прийняли на роботу 81 безробітного Тернополя та Тернопільського району прийнято рішення про компенсацію витрат роботодавцю у розмірі єдиного внеску.

У січні – квітні  2018  року в міськрайонному центрі зайнятості в пошуках роботи перебували на обліку 142 особи з обмеженими фізичними можливостями, які проживають в м. Тернополі.  В результаті  проведеної  роботи  12 чол. працевлаштовані, в тому числі 5 безробітних на нове робоче місце з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску, 2 особи проходили підвищення кваліфікації шляхом стажування на виробництві.

У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості в пошуках роботи з початку 2018 року перебували на обліку 107 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції, що проживають в м.Тернополі, мали статус безробітного та отримували допомогу по безробіттю – 79 осіб.  З початку року  8 осіб працевлаштовані за сприянням служби зайнятості, в тому числі 1 безробітний на нове робоче місце з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску, 1 чол. отримав одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, 1 особа проходила підвищення кваліфікації шляхом стажування на виробництві.

За станом на 01 травня 2018 року на обліку у центрі зайнятості перебуває 75 військовослужбовців – учасників АТО, з них мають статус безробітного 47 осіб та отримують виплати по безробіттю – 41 безробітний. Проводиться відповідна робота щодо сприяння їм у підборі підходящої роботи. 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує додатковий конкурсний набір в рамках Школи місцевого самоврядування DESPRO – 2018.
Презентація ТОВ "АПБ Топаз"
Понеділок, 13 серпня 2018
Thumbnail 10 серпня 2018р. сектором рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості було проведено презентацію ТОВ "АПБ Топаз", куди були запрошені 6 осіб.
Thumbnail Онлайн-курс «Недискримінаційний підхід у навчанні», розроблений  ГО «Студена» у партнерстві з освітньою платформою EdEra, розповість вчителям, батькам та всім небайдужим про те, як боротись з нерівністю, цькуванням...
Thumbnail На пляжі «Циганка» Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення організував відкритий турнір з пляжного волейболу, у якому взяли участь 4 команди.
Thumbnail В приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості фахівці сектору рекрутингу провели міні-ярмарок вакансій для ФОП Бучний Іван Володимирович та ТОВ «Компаньйон фінанс».
Thumbnail Фітнес клуб “Endorfine” запрошує усіх , хто хоче знати секрети правильного харчування у недільну школу. Ви отримаєте відповіді на питання: 1) що і коли їсти; 2) як їсти і худнути; 3) ідеальний...
Thumbnail Ми всі різні: у нас різні вподобання, ми різні за віком, сімейним станом тощо. Але нас об’єднує те, що всі ми люди емоційні. Що ж робити, щоб емоції були нашими союзниками у житті.
Thumbnail Усіх містян запрошують на ексклюзивний кінопоказ фільму «HUMAN» французького режисера Янна Артюса-Бертрана, який відбудеться у неділю 22 липня у Будинку культури.
Thumbnail Тернопільський міськрайонний центр зайнятості провів міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ “Тернопільський м'ясокомбінат” та ПРАТ “Тернопільавто”.