Останні новини

Реконструкцію тваринницьких приміщень проводять у Підгаєцькому районі

tvarynnycki prymishchenniaПроходить реконструкція  тваринницьких приміщень у селі Старе Місто Підгаєцького району. Даний об’єкт включений до Стратегії розвитку Тернопільщини за напрямком «Вклад в село: Тернопільщина - годувальниця України». ТОВ «Агропродсервіс» залучило сюди власні інвестиції.

На цьому виробництві вперше в корпорації запроваджено бактеріологічну технологію нейтралізації запахів. Вже збудовано лагуну для рідких стоків.

Незабаром приступлять до накриття лагуни спеціальним куполом. Облаштовують санпропускник, санітарно-побутові приміщення для працівників. здійснюється облаштування території. На сьогодні викладено уже майже 2 тис. м кв. бруківки. Довкола комплексу будується цегляна огорожа. Споруджується сучасна котельня на альтернативні види палива. Що характерно, комплекс взагалі обходитиметься без газу. Усі виробничі й адміністративно-побутові приміщення обігріватимуть соломою. Для цього уже заготовлено її півтори тисячі тюків.

Влаштовано систему відео спостереження по території об’єкту. Всі роботи на об’єкті проводяться із застосуванням   високотехнологічного устаткування і сучасних засобів виробництва та технологій.

По периметру всього комплексу в кілька рядів будуть висаджені хвойні дерева, а на вільній від виробничих об'єктів території посадять фруктовий сад.

Виведення об’єкту на повну потужність – це додаткові робочі місця, додаткові надходження до районного і сільського бюджетів.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".