Останні новини

Реконструкцію тваринницьких приміщень проводять у Підгаєцькому районі

tvarynnycki prymishchenniaПроходить реконструкція  тваринницьких приміщень у селі Старе Місто Підгаєцького району. Даний об’єкт включений до Стратегії розвитку Тернопільщини за напрямком «Вклад в село: Тернопільщина - годувальниця України». ТОВ «Агропродсервіс» залучило сюди власні інвестиції.

На цьому виробництві вперше в корпорації запроваджено бактеріологічну технологію нейтралізації запахів. Вже збудовано лагуну для рідких стоків.

Незабаром приступлять до накриття лагуни спеціальним куполом. Облаштовують санпропускник, санітарно-побутові приміщення для працівників. здійснюється облаштування території. На сьогодні викладено уже майже 2 тис. м кв. бруківки. Довкола комплексу будується цегляна огорожа. Споруджується сучасна котельня на альтернативні види палива. Що характерно, комплекс взагалі обходитиметься без газу. Усі виробничі й адміністративно-побутові приміщення обігріватимуть соломою. Для цього уже заготовлено її півтори тисячі тюків.

Влаштовано систему відео спостереження по території об’єкту. Всі роботи на об’єкті проводяться із застосуванням   високотехнологічного устаткування і сучасних засобів виробництва та технологій.

По периметру всього комплексу в кілька рядів будуть висаджені хвойні дерева, а на вільній від виробничих об'єктів території посадять фруктовий сад.

Виведення об’єкту на повну потужність – це додаткові робочі місця, додаткові надходження до районного і сільського бюджетів.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...