Останні новини

Реконструкцію тваринницьких приміщень проводять у Підгаєцькому районі

tvarynnycki prymishchenniaПроходить реконструкція  тваринницьких приміщень у селі Старе Місто Підгаєцького району. Даний об’єкт включений до Стратегії розвитку Тернопільщини за напрямком «Вклад в село: Тернопільщина - годувальниця України». ТОВ «Агропродсервіс» залучило сюди власні інвестиції.

На цьому виробництві вперше в корпорації запроваджено бактеріологічну технологію нейтралізації запахів. Вже збудовано лагуну для рідких стоків.

Незабаром приступлять до накриття лагуни спеціальним куполом. Облаштовують санпропускник, санітарно-побутові приміщення для працівників. здійснюється облаштування території. На сьогодні викладено уже майже 2 тис. м кв. бруківки. Довкола комплексу будується цегляна огорожа. Споруджується сучасна котельня на альтернативні види палива. Що характерно, комплекс взагалі обходитиметься без газу. Усі виробничі й адміністративно-побутові приміщення обігріватимуть соломою. Для цього уже заготовлено її півтори тисячі тюків.

Влаштовано систему відео спостереження по території об’єкту. Всі роботи на об’єкті проводяться із застосуванням   високотехнологічного устаткування і сучасних засобів виробництва та технологій.

По периметру всього комплексу в кілька рядів будуть висаджені хвойні дерева, а на вільній від виробничих об'єктів території посадять фруктовий сад.

Виведення об’єкту на повну потужність – це додаткові робочі місця, додаткові надходження до районного і сільського бюджетів.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...