Останні новини

В Тернополі розкажуть все про касові апарати

kasa rro

Про проведення у місті Тернополі науково-практичного семінару “Готівкові операції із застосуванням касових апаратів: починаємо з 01.07.2015 р.”. Розмовляємо з Павлом Іванечком Головою осередку Міжнародної громадської організації «Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів» (МГО «РНБА») бухгалтером-експертом аудиторської фірми ТОВ «Тер Аудит».

Павло розкажіть про семінар який Ви організовуєте:

– Семінар відбудеться 18 червня 2015 року з 10.00 до 13.00 в актовій залі Тернопільського інституту післядипломної педагогічної освіти вул. Громницького, 1. На дуже актуальну тему. Організатор семінару МГО «РНБА».

Що послугувало ідеєю для проведення семінару:

– По-перше до обов’язкового застосування касових апаратів (РРО) залишилося досить мало часу, а поінформованість суб’єктів господарської діяльності (СПД) досить низька. До нас за консультаціями звертаються дуже багато СПД які не знають, що вони мають робити чи купувати РРО чи не купувати. Ключовим в цьому питанні став візит за консультацією СПД якому у ДФС порадили терміново купувати РРО, а насправді поспілкувавшись з ним ми з’ясували що йому непотрібно застосовувати касового апарату.

Які питання будуть розкриватися на семінарі і яка цільова аудиторія:

– Цільова аудиторія це СПД фізичні особи ІІ та ІІІ групи єдиного податку, а також юридичні особи, що надають послуги. Для проведення семінару нами залучено ряд співорганізаторів які дадуть відповіді на актуальні питання:

  • кому треба застосовувати касові апарати;
  • який касовий апарат і де придбати;
  • як автоматизувати процес використання РРО і подачу звітності до органів ДФС з метою спрощення використання касових апаратів;
  • яка відповідальність за порушення законодавства в сфері застосування РРО;

та багато іншого.

Скажіть будь-ласка про вартість участі в семінарі:

– Плата за участь в семінарі є символічною і складає 150 гривень, що покриває витрати на організацію та проведення заходу. Але найголовнішим є те, що штрафні санкції за порушення законодавства є в рази більшими, тому завжди радимо СПД, що краще заплатити за консультацію, аніж мати клопоти із санкціями ДФС які можуть бути застосовані та з ризиком закриття бізнесу.

Що б ви хотіли побажати Вашій цільовій аудиторії?

– Запрошую всіх на наш захід, бажаю ефективної діяльності без проблем з контролюючими органами. Також запрошую бухгалтерів приєднуватися до нашої громадської організації.

Довідково:

Зареєструватися для участі в семінарі “Готівкові операції із застосуванням касових апаратів: починаємо з 01.07.2015 р.” можна за тел.

(067) 991-31-41 (Павло)

(0352) 43-23-23 (Ярослав)

(0352) 52-65-69 (Сергій)

Джерело: http://realno.te.ua

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...