Останні новини

В Тернополі розкажуть все про касові апарати

kasa rro

Про проведення у місті Тернополі науково-практичного семінару “Готівкові операції із застосуванням касових апаратів: починаємо з 01.07.2015 р.”. Розмовляємо з Павлом Іванечком Головою осередку Міжнародної громадської організації «Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів» (МГО «РНБА») бухгалтером-експертом аудиторської фірми ТОВ «Тер Аудит».

Павло розкажіть про семінар який Ви організовуєте:

– Семінар відбудеться 18 червня 2015 року з 10.00 до 13.00 в актовій залі Тернопільського інституту післядипломної педагогічної освіти вул. Громницького, 1. На дуже актуальну тему. Організатор семінару МГО «РНБА».

Що послугувало ідеєю для проведення семінару:

– По-перше до обов’язкового застосування касових апаратів (РРО) залишилося досить мало часу, а поінформованість суб’єктів господарської діяльності (СПД) досить низька. До нас за консультаціями звертаються дуже багато СПД які не знають, що вони мають робити чи купувати РРО чи не купувати. Ключовим в цьому питанні став візит за консультацією СПД якому у ДФС порадили терміново купувати РРО, а насправді поспілкувавшись з ним ми з’ясували що йому непотрібно застосовувати касового апарату.

Які питання будуть розкриватися на семінарі і яка цільова аудиторія:

– Цільова аудиторія це СПД фізичні особи ІІ та ІІІ групи єдиного податку, а також юридичні особи, що надають послуги. Для проведення семінару нами залучено ряд співорганізаторів які дадуть відповіді на актуальні питання:

  • кому треба застосовувати касові апарати;
  • який касовий апарат і де придбати;
  • як автоматизувати процес використання РРО і подачу звітності до органів ДФС з метою спрощення використання касових апаратів;
  • яка відповідальність за порушення законодавства в сфері застосування РРО;

та багато іншого.

Скажіть будь-ласка про вартість участі в семінарі:

– Плата за участь в семінарі є символічною і складає 150 гривень, що покриває витрати на організацію та проведення заходу. Але найголовнішим є те, що штрафні санкції за порушення законодавства є в рази більшими, тому завжди радимо СПД, що краще заплатити за консультацію, аніж мати клопоти із санкціями ДФС які можуть бути застосовані та з ризиком закриття бізнесу.

Що б ви хотіли побажати Вашій цільовій аудиторії?

– Запрошую всіх на наш захід, бажаю ефективної діяльності без проблем з контролюючими органами. Також запрошую бухгалтерів приєднуватися до нашої громадської організації.

Довідково:

Зареєструватися для участі в семінарі “Готівкові операції із застосуванням касових апаратів: починаємо з 01.07.2015 р.” можна за тел.

(067) 991-31-41 (Павло)

(0352) 43-23-23 (Ярослав)

(0352) 52-65-69 (Сергій)

Джерело: http://realno.te.ua

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".