Останні новини

В Тернополі розкажуть все про касові апарати

kasa rro

Про проведення у місті Тернополі науково-практичного семінару “Готівкові операції із застосуванням касових апаратів: починаємо з 01.07.2015 р.”. Розмовляємо з Павлом Іванечком Головою осередку Міжнародної громадської організації «Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів» (МГО «РНБА») бухгалтером-експертом аудиторської фірми ТОВ «Тер Аудит».

Павло розкажіть про семінар який Ви організовуєте:

– Семінар відбудеться 18 червня 2015 року з 10.00 до 13.00 в актовій залі Тернопільського інституту післядипломної педагогічної освіти вул. Громницького, 1. На дуже актуальну тему. Організатор семінару МГО «РНБА».

Що послугувало ідеєю для проведення семінару:

– По-перше до обов’язкового застосування касових апаратів (РРО) залишилося досить мало часу, а поінформованість суб’єктів господарської діяльності (СПД) досить низька. До нас за консультаціями звертаються дуже багато СПД які не знають, що вони мають робити чи купувати РРО чи не купувати. Ключовим в цьому питанні став візит за консультацією СПД якому у ДФС порадили терміново купувати РРО, а насправді поспілкувавшись з ним ми з’ясували що йому непотрібно застосовувати касового апарату.

Які питання будуть розкриватися на семінарі і яка цільова аудиторія:

– Цільова аудиторія це СПД фізичні особи ІІ та ІІІ групи єдиного податку, а також юридичні особи, що надають послуги. Для проведення семінару нами залучено ряд співорганізаторів які дадуть відповіді на актуальні питання:

  • кому треба застосовувати касові апарати;
  • який касовий апарат і де придбати;
  • як автоматизувати процес використання РРО і подачу звітності до органів ДФС з метою спрощення використання касових апаратів;
  • яка відповідальність за порушення законодавства в сфері застосування РРО;

та багато іншого.

Скажіть будь-ласка про вартість участі в семінарі:

– Плата за участь в семінарі є символічною і складає 150 гривень, що покриває витрати на організацію та проведення заходу. Але найголовнішим є те, що штрафні санкції за порушення законодавства є в рази більшими, тому завжди радимо СПД, що краще заплатити за консультацію, аніж мати клопоти із санкціями ДФС які можуть бути застосовані та з ризиком закриття бізнесу.

Що б ви хотіли побажати Вашій цільовій аудиторії?

– Запрошую всіх на наш захід, бажаю ефективної діяльності без проблем з контролюючими органами. Також запрошую бухгалтерів приєднуватися до нашої громадської організації.

Довідково:

Зареєструватися для участі в семінарі “Готівкові операції із застосуванням касових апаратів: починаємо з 01.07.2015 р.” можна за тел.

(067) 991-31-41 (Павло)

(0352) 43-23-23 (Ярослав)

(0352) 52-65-69 (Сергій)

Джерело: http://realno.te.ua

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...