Останні новини

Тернополян навчать веденню равликового бізнесу

ravl fermaВперше в Україні є можливість пройти 2 денну щколу із подальшим супроводом та отримати все для впевненого старту.

Буде цікаво та корисно для тих хто хоче відкрити домашній бізнес на додатковій основі, так і тим, хто бажає запустити високорентабельний фермерський проект.

Найбільш цінний в цій справі досвід і подальша можливість спільного експорту в країни Євросоюзу. Тому Ми готові ділитися напрацюваннями, чи допомогти розробити бізнес план, та посприяти на етапі впровадження. В Україні цей бізнес тільки зароджується. Найближча школа: 28 -29 липня 2018 р., м. Тернопіль. С.Бандери 50, офіс 5. Планується:

- Наглядне навчання всіх етапів інтенсивного вирощування равликів.   Типи відгодівлі, розмноження та інкубація. Корма та полив. Наш досвід, та як це відбувається на інших фермах.

- Екскурсія по декількох працюючих равликових фермах

- Практична діяльність на фермі по відбору ікри та годуванню равликів.

- Прописання на самій події власного плану розвитку бізнесу.

- Відповіді на усі запитання по вирощуванню.

- Методичний посібник та додаткові роздатки з наглядними матеріалами по равликовому бізнесу.

- Включені обіди та Вечеря із Дегустацією приготовлених равликів.

- Можливість потрапити у Закриту групу у Фейсбуку та Вайбері де будуть регулярно викладатись матеріали по вирощуванню Равликів.

- Додаткова консультація при зустрічі чи по скайпу.

- Регулярний обмін досвідом з людьми які вже проходили школу, чи мають равликовий бізнес.

- Майбутнє долучення до кооперативу та спільний експорт.

За додатковою інформацією звертайтесь 0673446644

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...