Останні новини

Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб збільшено

prozh minimumАлла Якубовська в. о. начальника головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провела нараду із керівниками управлінь Фонду в районах та м. Тернополі, а також структурних підрозділів головного управління. Під час наради обговорили широке коло питань щодо основних напрямів діяльності Фонду.

Проаналізували організацію роботи по забезпеченню виплати пенсій тимчасово переміщеним особам, стан виконання бюджету Пенсійного фонду в поточному році, порядок проведення перерахунків пенсійних виплат у зв’язку зі зростанням прожиткового мінімуму з 1 вересня 2015 року.

Алла Якубовська повідомила, що відповідно до Закону України "Про внесення змін до Закону України про державний бюджет на 2015 рік" розмір прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб з вересня 2015 року збільшено на 125 гривень. Відтак, для громадян, які втратили працездатність прожитковий мінімум зросте від 949 до 1074 грн. За дорученням керівника буде проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу для ознайомлення пенсіонерів області із змінами в законодавстві.

Особливу увагу приділено питанню стану проведення документальної перевірки електронних реєстрів та пенсійних справ, відібраних за результатами співставлення даних про заробітну плату, використаних для призначення чи перерахунку пенсій, з наявними даними реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Станом на 28 вересня 2015 року із 84865 особових рахунків, які підлягають опрацюванню, в області перевірено 42541, що складає 50,1 відсотків.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail 10 січня в Теребовлі місцева дитячо-юнацька спортивна школа спільно з Теребовлянським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» провели  традиційний турнір з  міні-футболу серед випускників ДЮСШ.
Thumbnail В рамках проєкту «Мистецький світ дитинства» 27 грудня 2019 року в актовій залі  Тернопільського ліцею №21- cпеціалізованої мистецької школи ім. Ігоря Герети відбудеться вистава «Пастка для орла» за...
Thumbnail Фахівці сектору рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували та провели міні-ярмарок вакансій для КНП Тернопільська комунальна міська лікарня № 2, де, окрім безробітних...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій ПРАТ «Тернопільавто» та ОВТ Аптечне об'єднання. Вони мали потребу у бухгалтерах різного рівня.
Thumbnail У консультаційному центрі для школярів відбулось чергове засідання клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, за участю голови ГО “Думка молоді” Романа Калушки.
Професії: погляд зблизька
Субота, 23 листопада 2019
Thumbnail Листопадове засідання учнівського клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, вирізнялось святковою атмосферою творчості та креативності, адже під час заходу відбулись нагородження...
Thumbnail Fraskos продовжують випускати пісні з майбутнього альбому і новий сингл «Сни» зовсім відрізняється від попереднього треку «Koroleva» і за характером, і за стилем.
Thumbnail Вакансії заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців, продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць безробітним тернополянам запропонувало ТОВ «АТБ-маркет» під час презентації...
Thumbnail Фахівці Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію на підприємство з виробництва безалкогольних напоїв ПРАТ "ДОБРА ВОДА" для учнів ЗОШ...