Останні новини

Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб збільшено

prozh minimumАлла Якубовська в. о. начальника головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провела нараду із керівниками управлінь Фонду в районах та м. Тернополі, а також структурних підрозділів головного управління. Під час наради обговорили широке коло питань щодо основних напрямів діяльності Фонду.

Проаналізували організацію роботи по забезпеченню виплати пенсій тимчасово переміщеним особам, стан виконання бюджету Пенсійного фонду в поточному році, порядок проведення перерахунків пенсійних виплат у зв’язку зі зростанням прожиткового мінімуму з 1 вересня 2015 року.

Алла Якубовська повідомила, що відповідно до Закону України "Про внесення змін до Закону України про державний бюджет на 2015 рік" розмір прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб з вересня 2015 року збільшено на 125 гривень. Відтак, для громадян, які втратили працездатність прожитковий мінімум зросте від 949 до 1074 грн. За дорученням керівника буде проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу для ознайомлення пенсіонерів області із змінами в законодавстві.

Особливу увагу приділено питанню стану проведення документальної перевірки електронних реєстрів та пенсійних справ, відібраних за результатами співставлення даних про заробітну плату, використаних для призначення чи перерахунку пенсій, з наявними даними реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Станом на 28 вересня 2015 року із 84865 особових рахунків, які підлягають опрацюванню, в області перевірено 42541, що складає 50,1 відсотків.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.