Останні новини

Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб збільшено

prozh minimumАлла Якубовська в. о. начальника головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провела нараду із керівниками управлінь Фонду в районах та м. Тернополі, а також структурних підрозділів головного управління. Під час наради обговорили широке коло питань щодо основних напрямів діяльності Фонду.

Проаналізували організацію роботи по забезпеченню виплати пенсій тимчасово переміщеним особам, стан виконання бюджету Пенсійного фонду в поточному році, порядок проведення перерахунків пенсійних виплат у зв’язку зі зростанням прожиткового мінімуму з 1 вересня 2015 року.

Алла Якубовська повідомила, що відповідно до Закону України "Про внесення змін до Закону України про державний бюджет на 2015 рік" розмір прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб з вересня 2015 року збільшено на 125 гривень. Відтак, для громадян, які втратили працездатність прожитковий мінімум зросте від 949 до 1074 грн. За дорученням керівника буде проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу для ознайомлення пенсіонерів області із змінами в законодавстві.

Особливу увагу приділено питанню стану проведення документальної перевірки електронних реєстрів та пенсійних справ, відібраних за результатами співставлення даних про заробітну плату, використаних для призначення чи перерахунку пенсій, з наявними даними реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Станом на 28 вересня 2015 року із 84865 особових рахунків, які підлягають опрацюванню, в області перевірено 42541, що складає 50,1 відсотків.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...