Останні новини

Чиновники обговорили питання Малашівського сміттєзвалища

smittyezvalyshcheКомунальне підприємство Тернопільської  міської ради «Екоресурси»  подало на розгляд комісії при ОДА клопотання стосовно надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 19,5 га для обслуговування та проведення рекультивації полігону твердих побутових відходів за межами населеного пункту на території Малашівської сільської ради Зборівського району.

Результати розгляду цього клопотання обговорили під час робочої наради під керівництвом першого заступника голови Тернопільської ОДА Івана Крисака 9 червня. Участь у ній взяли представники департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження ОДА, Держземагентства у Тернопільській області, відділу благоустрою та екології міської ради.

Дану ділянку повинні були повернути після завершення терміну тимчасового використання Тернопільською міською радою депутатів трудящих у стані, придатному для господарського використання, зазначив Іван Крисак.

«Згідно рішення від 31 січня 1977 року № 47 виконкому Тернопільської обласної Ради депутатів трудящих Тернопільській міській раді депутатів трудящих  виділено 3,5га виробленого Малашовецького камінного кар’єру під організацію складання відходів промисловості та побуту в довгострокове користування терміном на 10 років, – пояснив перший заступник голови ОДА. – Після завершення терміну її не повернули. Зважаючи на стан ділянки, на сьогодні виникає необхідність у проведенні її інвентаризації». Із клопотанням про проведення інвентаризації звернуться до районної державної адміністрації.

«Потрібно визначити межі земельної ділянки, її розмір та склад угідь. Ці дані узгодити з інформацією, що міститься у документах, які посвідчують право на земельну ділянку, та у Державному земельному кадастрі. Передача у власність земельної ділянки повинна відбуватись виключно у межах діючого законодавства із дотриманням усіх норм. Ми контролюватимемо цей процес та детально вивчатимемо дану ситуацію», - наголосив Іван Крисак.

Результати етапів проведення роботи щодо даного питання  підсумовуватимуть під час наступних робочих нарад із представниками відповідних структурних підрозділів.

Джерело: http://poglyad.te.ua/

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...