Останні новини

Чиновники обговорили питання Малашівського сміттєзвалища

smittyezvalyshcheКомунальне підприємство Тернопільської  міської ради «Екоресурси»  подало на розгляд комісії при ОДА клопотання стосовно надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 19,5 га для обслуговування та проведення рекультивації полігону твердих побутових відходів за межами населеного пункту на території Малашівської сільської ради Зборівського району.

Результати розгляду цього клопотання обговорили під час робочої наради під керівництвом першого заступника голови Тернопільської ОДА Івана Крисака 9 червня. Участь у ній взяли представники департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження ОДА, Держземагентства у Тернопільській області, відділу благоустрою та екології міської ради.

Дану ділянку повинні були повернути після завершення терміну тимчасового використання Тернопільською міською радою депутатів трудящих у стані, придатному для господарського використання, зазначив Іван Крисак.

«Згідно рішення від 31 січня 1977 року № 47 виконкому Тернопільської обласної Ради депутатів трудящих Тернопільській міській раді депутатів трудящих  виділено 3,5га виробленого Малашовецького камінного кар’єру під організацію складання відходів промисловості та побуту в довгострокове користування терміном на 10 років, – пояснив перший заступник голови ОДА. – Після завершення терміну її не повернули. Зважаючи на стан ділянки, на сьогодні виникає необхідність у проведенні її інвентаризації». Із клопотанням про проведення інвентаризації звернуться до районної державної адміністрації.

«Потрібно визначити межі земельної ділянки, її розмір та склад угідь. Ці дані узгодити з інформацією, що міститься у документах, які посвідчують право на земельну ділянку, та у Державному земельному кадастрі. Передача у власність земельної ділянки повинна відбуватись виключно у межах діючого законодавства із дотриманням усіх норм. Ми контролюватимемо цей процес та детально вивчатимемо дану ситуацію», - наголосив Іван Крисак.

Результати етапів проведення роботи щодо даного питання  підсумовуватимуть під час наступних робочих нарад із представниками відповідних структурних підрозділів.

Джерело: http://poglyad.te.ua/

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".