Останні новини

Не дай депутатам вкрасти землю

6721Тепер кожен житель області може контролювати те, що відбувається навколо земельних ділянок.

Усі охочі можуть переглянути інформацію про земельні ділянки на сайті кадастрової карти України. Перевірити дані про тип власності, цільове призначення та площу земельної ділянки можна за наступним посиланням - http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta.

«Відкрито реєстр земельних ділянок, де чітко зазначена інформація про право власності та речові права, - повідомив заступник голови - керівник апарату Тернопільської облдержадміністрації Віктор Шумада. - Ці дані тепер є внесені до електронної публічної кадастрової карти України. Щоб отримати їх, потрібно обрати область, район, населений пункт та натиснути на виділену частину території. Також на сайті є можливість замовити витяг про земельну ділянку і про нормативну грошову оцінку».

Завданням влади є подолання корупції та відпрацювання прозорої схеми діяльності в усіх структурах області, наголосив Віктор Шумада.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Шаблонні архітектурні проекти не відображають індивідуальності клієнта, не завжди відповідають вимогам конкретної сім’ї, відтак потребують креативного рішення з технічно грамотним підґрунтям», - каже...
Thumbnail Свого часу жителька Шумщини Іванна Дмитрук здобула педагогічну освіту, та не знайшовши роботи за фахом, пішла працювати продавцем. Коли жінка залишилась без роботи, звернулась за допомогою у...
Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».