Останні новини

Не дай депутатам вкрасти землю

6721Тепер кожен житель області може контролювати те, що відбувається навколо земельних ділянок.

Усі охочі можуть переглянути інформацію про земельні ділянки на сайті кадастрової карти України. Перевірити дані про тип власності, цільове призначення та площу земельної ділянки можна за наступним посиланням - http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta.

«Відкрито реєстр земельних ділянок, де чітко зазначена інформація про право власності та речові права, - повідомив заступник голови - керівник апарату Тернопільської облдержадміністрації Віктор Шумада. - Ці дані тепер є внесені до електронної публічної кадастрової карти України. Щоб отримати їх, потрібно обрати область, район, населений пункт та натиснути на виділену частину території. Також на сайті є можливість замовити витяг про земельну ділянку і про нормативну грошову оцінку».

Завданням влади є подолання корупції та відпрацювання прозорої схеми діяльності в усіх структурах області, наголосив Віктор Шумада.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...