Останні новини

Шукаєте роботу? ТОВ «ВКФ «ЕЛІТ-ПЛАСТ» чекає на Вас!

ternopilstattya elit plast 2Фахівцями з питань зайнятості Сектору рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості на замовлення роботодавця ТОВ «ВКФ «ЕЛІТ- ПЛАСТ» проведено презентацію роботодавця.

 

Компанія ТОВ «Еліт-Пласт», створена в 2007 р в Херсоні, є однією з провідних підприємств, яке виготовляє екструдований пінополістирол за європейськими стандартами. Виробництво XPS ТОВ «Еліт-Пласт» не шкодить навколишньому середовищу. Виготовлення продукції в рамках протоколу Кіото знижує викиди вуглеводнів і фреонів до мінімуму. Підприємство оснащене італійською та німецькою технологічним обладнанням, відповідним найвищим європейським стандартам якості. Підприємство може виготовляти до 180.000 м3 на рік листових теплоізоляційних матеріалів XPS.

ternopilstattya elit plast 3

Генеральний директор компанії «Рenoboard» Ділавер Юксель ознайомив  учасників заходу із вакансіями: машиніст екструдера, укладальник-пакувальник, вантажник, завідувач складу, за потреби можливе навчання на робочому місці.

Ділавер Юксель розповів про умови праці, рівень заробітної плати, графік роботи, зазначив що на даному підприємстві є соціальний пакет, забезпечення робочим одягом двічі на рік та своєчасною виплатою заробітної плати.

У зв’язку з відкриттям нового заводу у Тернополі є в планах створити 40 робочих місць, запрошують шукачів роботи на вакантні посади. За детальною інформацією можна звернутися до Сектору рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості за тел.: 235146, 527452.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.