Останні новини

Шукаєте роботу? ТОВ «ВКФ «ЕЛІТ-ПЛАСТ» чекає на Вас!

ternopilstattya elit plast 2Фахівцями з питань зайнятості Сектору рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості на замовлення роботодавця ТОВ «ВКФ «ЕЛІТ- ПЛАСТ» проведено презентацію роботодавця.

 

Компанія ТОВ «Еліт-Пласт», створена в 2007 р в Херсоні, є однією з провідних підприємств, яке виготовляє екструдований пінополістирол за європейськими стандартами. Виробництво XPS ТОВ «Еліт-Пласт» не шкодить навколишньому середовищу. Виготовлення продукції в рамках протоколу Кіото знижує викиди вуглеводнів і фреонів до мінімуму. Підприємство оснащене італійською та німецькою технологічним обладнанням, відповідним найвищим європейським стандартам якості. Підприємство може виготовляти до 180.000 м3 на рік листових теплоізоляційних матеріалів XPS.

ternopilstattya elit plast 3

Генеральний директор компанії «Рenoboard» Ділавер Юксель ознайомив  учасників заходу із вакансіями: машиніст екструдера, укладальник-пакувальник, вантажник, завідувач складу, за потреби можливе навчання на робочому місці.

Ділавер Юксель розповів про умови праці, рівень заробітної плати, графік роботи, зазначив що на даному підприємстві є соціальний пакет, забезпечення робочим одягом двічі на рік та своєчасною виплатою заробітної плати.

У зв’язку з відкриттям нового заводу у Тернополі є в планах створити 40 робочих місць, запрошують шукачів роботи на вакантні посади. За детальною інформацією можна звернутися до Сектору рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості за тел.: 235146, 527452.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...