Останні новини

Тернополян запрошують на відкриту дискусію «Податки, що працюють. Як це зробити?»

51668584 534658427056640 7367297337158270976 nПро податки українці говорити не люблять. Складна тема. Тому ми говоримо про безкоштовну освіту, медицину, про пенсії, не розуміючи, що за все, насправді, платимо ми самі – зі своїх податків. Відтак цікавитися, як же ж ними розпоряджається держава, місцева влада, – наша справа.

Саме тому ми організовуємо відкриту дискусію “Податки, що працюють. Як це зробити?”

51461662 2565239763547313 4996081197667844096 n

Звісно, тільки експерти можуть чітко проаналізувати податкову систему і запропонувати певні рішення, як її реформувати. Українська Галицька Партія залучила таких фахівців та запропонувала конкретні рішення, які мають силу змінити економіку. Втілити всього лише 5 новацій, які повністю перезавантажать податкову систему, цілком реально.

Бо ми так само, як і ви, не розуміємо, чому ПДВ є однаковим для предметів розкоші, їжі і одягу, нас дивує, чому таке високе податкове навантаження на зарплату українців.

Ми хотіли б, щоб українці відчували себе заможнішими, а в казні містечок і сіл були гроші на садочки, дороги і вуличне освітлення.

Тому пропонуємо 5 змін до податків, які можуть покращити добробут кожного. Економіка зможе зростати, а українці відчують, що у них у гаманцях залишаються гроші.

Отже, 5 пропозицій від УГП:

Зміна № 1: ПДФО: платити податок там, де ти живеш

Зміна № 2. Віддати адміністрування місцевих податків органам місцевої влади

Зміна №3 Зменшити податкове навантаження на зарплату

Зміна № 4. ПДВ для товарів першої необхідності має бути нижчим

Зміна №5. Податки платять працівники, а не роботодавці

Запрошуємо до обговорення економістів, експертів, науковців, підприємців і всіх, хто вболіває за місце, де живе сьогодні. Такі мотиваційні експертні зустрічі дуже важливі!

Що ми пропонуємо? Формат, який передбачає:

- насичену теоретичну базу - чіткі формули і розрахунки,

- прогнозування економічного ефекту від новацій,

- виступи авторитетних спікерів,

- 0% популізму.

Місце - вул. Замкова, 14, (готель "Тернопіль", 2-ий конференц-зал, 3-ій поверх).

Година - 16:00.

Вхід - вільний.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…