Останні новини

Тернополян запрошують на відкриту дискусію «Податки, що працюють. Як це зробити?»

51668584 534658427056640 7367297337158270976 nПро податки українці говорити не люблять. Складна тема. Тому ми говоримо про безкоштовну освіту, медицину, про пенсії, не розуміючи, що за все, насправді, платимо ми самі – зі своїх податків. Відтак цікавитися, як же ж ними розпоряджається держава, місцева влада, – наша справа.

Саме тому ми організовуємо відкриту дискусію “Податки, що працюють. Як це зробити?”

51461662 2565239763547313 4996081197667844096 n

Звісно, тільки експерти можуть чітко проаналізувати податкову систему і запропонувати певні рішення, як її реформувати. Українська Галицька Партія залучила таких фахівців та запропонувала конкретні рішення, які мають силу змінити економіку. Втілити всього лише 5 новацій, які повністю перезавантажать податкову систему, цілком реально.

Бо ми так само, як і ви, не розуміємо, чому ПДВ є однаковим для предметів розкоші, їжі і одягу, нас дивує, чому таке високе податкове навантаження на зарплату українців.

Ми хотіли б, щоб українці відчували себе заможнішими, а в казні містечок і сіл були гроші на садочки, дороги і вуличне освітлення.

Тому пропонуємо 5 змін до податків, які можуть покращити добробут кожного. Економіка зможе зростати, а українці відчують, що у них у гаманцях залишаються гроші.

Отже, 5 пропозицій від УГП:

Зміна № 1: ПДФО: платити податок там, де ти живеш

Зміна № 2. Віддати адміністрування місцевих податків органам місцевої влади

Зміна №3 Зменшити податкове навантаження на зарплату

Зміна № 4. ПДВ для товарів першої необхідності має бути нижчим

Зміна №5. Податки платять працівники, а не роботодавці

Запрошуємо до обговорення економістів, експертів, науковців, підприємців і всіх, хто вболіває за місце, де живе сьогодні. Такі мотиваційні експертні зустрічі дуже важливі!

Що ми пропонуємо? Формат, який передбачає:

- насичену теоретичну базу - чіткі формули і розрахунки,

- прогнозування економічного ефекту від новацій,

- виступи авторитетних спікерів,

- 0% популізму.

Місце - вул. Замкова, 14, (готель "Тернопіль", 2-ий конференц-зал, 3-ій поверх).

Година - 16:00.

Вхід - вільний.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail В погожу днину, 12 жовтня 2019 року, спортивний зал Гусятинської ДЮСШ гостинно приймав гостей, що приїхали  на турнір з волейболу серед ветеранів, приурочений святкуванню Покрови Пресвятої...
Thumbnail Працівники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у «Форумі нових можливостей» організованому у ТРЦ «Подоляни» юридичним факультетом Тернопільського національного економічного...
Thumbnail 2-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з...
Thumbnail Тернополяни мали гарну нагоду ознайомитися із діяльністю ТОВ завод «Ремпобуттехніка», перспективами працевлаштування, умовами праці та її оплати, вимогами до працівників.
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді організовують сімейні розвиваючі заняття для діток 2-4 років «Цікаві малюки». Заняття направлені на розвиток у дітей дрібної моторики; сприйняття, уваги,...
Thumbnail «Тіньова» зайнятість, неофіційна зарплата - позбавляють частки пенсії в майбутньому. Про це йшлося на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, для безробітних на...
Thumbnail «Стань винахідником!». Такою була тема вересневого засідання молодіжного Клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...