Останні новини

У Тернополі відбулося засідання Міжнародного трейд-клубу

Treid klubУ стінах Тернопільського національного економічного університету відбулося виїзне засідання Міжнародного трейд-клубу в Україні. Участь у заході взяли представники із 12 країн світу, десятки підприємців Тернопільщини та працівники державних виконавчих і контролюючих органів області.

Протягом двох днів близько 60 підприємств і установ Тернопільської області за допомогою комп’ютерних презентацій представляли усім присутнім свій економічний, туристичний і культурний потенціал, а також проводили двосторонні зустрічі з іноземними дипломатами у форматі «В2В». Зазначимо, що останні визначили ряд пропозицій щодо налагодження та розширення міжнародного економічного співробітництва. Крім того, члени засідання трейд-клубу мали змогу персонально відвідати провідні підприємства Тернопільської області з метою ознайомлення з їх виробничими потужностями, оглянути виставку продукції сільськогосподарських, переробних та промислових підприємств Тернопільщини. 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...