Останні новини

У Тернополі відбулося засідання Міжнародного трейд-клубу

Treid klubУ стінах Тернопільського національного економічного університету відбулося виїзне засідання Міжнародного трейд-клубу в Україні. Участь у заході взяли представники із 12 країн світу, десятки підприємців Тернопільщини та працівники державних виконавчих і контролюючих органів області.

Протягом двох днів близько 60 підприємств і установ Тернопільської області за допомогою комп’ютерних презентацій представляли усім присутнім свій економічний, туристичний і культурний потенціал, а також проводили двосторонні зустрічі з іноземними дипломатами у форматі «В2В». Зазначимо, що останні визначили ряд пропозицій щодо налагодження та розширення міжнародного економічного співробітництва. Крім того, члени засідання трейд-клубу мали змогу персонально відвідати провідні підприємства Тернопільської області з метою ознайомлення з їх виробничими потужностями, оглянути виставку продукції сільськогосподарських, переробних та промислових підприємств Тернопільщини. 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.