Останні новини

У Тернополі відбулося засідання Міжнародного трейд-клубу

Treid klubУ стінах Тернопільського національного економічного університету відбулося виїзне засідання Міжнародного трейд-клубу в Україні. Участь у заході взяли представники із 12 країн світу, десятки підприємців Тернопільщини та працівники державних виконавчих і контролюючих органів області.

Протягом двох днів близько 60 підприємств і установ Тернопільської області за допомогою комп’ютерних презентацій представляли усім присутнім свій економічний, туристичний і культурний потенціал, а також проводили двосторонні зустрічі з іноземними дипломатами у форматі «В2В». Зазначимо, що останні визначили ряд пропозицій щодо налагодження та розширення міжнародного економічного співробітництва. Крім того, члени засідання трейд-клубу мали змогу персонально відвідати провідні підприємства Тернопільської області з метою ознайомлення з їх виробничими потужностями, оглянути виставку продукції сільськогосподарських, переробних та промислових підприємств Тернопільщини. 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Шаблонні архітектурні проекти не відображають індивідуальності клієнта, не завжди відповідають вимогам конкретної сім’ї, відтак потребують креативного рішення з технічно грамотним підґрунтям», - каже...
Thumbnail Свого часу жителька Шумщини Іванна Дмитрук здобула педагогічну освіту, та не знайшовши роботи за фахом, пішла працювати продавцем. Коли жінка залишилась без роботи, звернулась за допомогою у...
Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».