Останні новини

7-мі наукові пікніки пройшли у Тернополі!

7naukovipikniki2019ternopil 2На Театральному майдані м.Тернополя відбулися 7-мі наукові пікніки - проект «Scientific Fun – Наукові пікніки в Україні», організоване громадською організацією ГО «Центр Науки Тернополя».

Як зажди, метою проведення заходу є популяризація наук простим і водночас незвичним способом. Учасники дійства мали можливість власноруч провести експеримент в імпровізованих лабораторіях та переконатися, що наука доступна, цікава та надзвичайно важлива навіть у повсякденному житті.

7naukovipikniki2019ternopil 12

7naukovipikniki2019ternopil 6

Цільовою аудиторією стали діти дошкільного, молодшого та середнього шкільного віку. Маленькі учасники заходу по-своєму знайомилися зі світом професій. Усе це відбувалося у ігровій формі: пазли, кубики Косса, малюнки, загадки, віршики, «Ниткографія», інші рухливі ігри. Саме в інтерактивній формі найкраще знайомитись із різноманітним світом професій, а наука стає простою, цікавою та більш зрозумілою.

7naukovipikniki2019ternopil 8

7naukovipikniki2019ternopil 7

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…