Останні новини

Запрошують на цікаву лекцію для блогерів, письменників,сценаристів

scenarustu25 червня о 19:00 у Bunkermuz відбудеться лекція «Сторітелінг для сценаристів, письменників і блогерів». На основі своєї книги «Всі крапки над «І»сторією» Сергій Гаврилов поділиться професійними інструментами, творчими лайфхаками та практичними вправами, які допоможуть упорядкувати думки і розповісти свою історію.Для кого? Лекція буде цікава і корисна практикуючим або майбутнім письменникам, сценаристам, блогерам, представникам творчих професій, а також усім, хто хоче бути почутим в сучасному інформаційному світі.

Програма:

1. Тема та ідея: як з ними працювати: 
• пошук успішних історій; 3 аспекти успішних історій;
• тема і керуюча ідея історії; між ідеєю та контрідеєю – пошук «сірої» зони;
• 4 найуніверсальніші теми; 
• різниця між фабулою та сюжетом; 
• 4 складові драматичної історії.

2. Структура тексту:
• як не заблукати у власній історії – структура оповіді та опорні точки;
• як розкачати маятник історії від експозиції до кульмінації; 
• обов’язкові елементи і «двигуни» сюжету, головні сюжетні схеми.

3. Герой і яким він має чи не має бути:
• конструювання головного героя, характер і мотивація, еволюція персонажів, поворотні події; 
• перешкоди і обов’язкові сцени;
• герой: трансформація і недосконалість; 
• персонажна схема успішної історії.

Вхід вільний

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...