Тернополянин став чемпіоном України

14-16 грудня 2023 року в басейні «Купава» м. Бровари проходив Зимовий Чемпіонат України з плавання. У змаганнях взяло участь понад 230 кращих спортсмени з усіх регіонів України, у абсолютній віковій категорії.

Тернопільську область представляли двоє тернополян: майстер спорту України Юрій Юркевич та кандидат в майстри спорту України Михайло Басара. Юрій Юркевич - випускник «КДЮСШ №2 ім. Юрія Горайського» (тренери Мирон Ференц та Віталій Волинець), показавши дуже високі результати на своїх основних дистанціях, став переможцем Чемпіонату України на дистанції 50 м вільним стилем та срібним призером на дистанції 50 м батерфляєм. Тренується Юрій на базі «КДЮСШ №2 ім.Юрія Горайського». Михайло Басара - вихованець «КДЮСШ №1» тренер Катерина Антонишин, також показав свої найкращі результати та увійшов у топ-10 найсильніших спортсменів на дистанції 50 м на спині, посівши 9 місце. Вітаємо спортсменів та пишаємося їхніми досягненнями! Бажаємо надалі нових перемог та успіхів у професійному спорті.