Останні новини

Познайомтесь з творчістю молодих українських митців

66721840 2361197550794247 8935368941782433792 n

Усіх бажаючих запрошують познайомитись з творчістю молодих українських митців, котрі стали переможцями конкурсу на участь у програмі і протягом липня працюють у резиденції у с.Травневе над власними проектами, щоб презентувати їх у Тернополі наприкінці місяця.

Катерина Кобилянська мисткиня, що працює з темами щирості та філософських роздумів над людським буттям у часі та просторі, основний медіум абстрактний живопис, звукові та аудіальні практики.

Роксолана Угринюк перформерка, що працює над темами поведінкових традицій, травм та руйнацій суспільства та особистості, основні медіуми – перформенс, інсталяція, відео-арт та ленд-арт.

Богдан Свиридов художник концептуаліст працює з темами цінності, еспертності, моделювання майбутнього, основні медіуми – нефігуративний живопис.

Усі митці у цій програмі експериментують з новими матеріалами, створюють нові проекти опираючись на локальний контекст.

Людмила Ничай – кураторка програми та менеджерка Мистецької резиденції ім.Назарія Войтовича, опікується проектом протягом 3-х років.  Минулі кураторські проекти «Байка про свободу» (Збаражський Замк), «Values in the Way| Дорогоцінності» (Збаразький Замок, Цеглина Арт Київ, LITE-HAUS Берлін), «Inside/Outside» (Port Creative Hub, Київ), «Ревіталізація» (БункерМуз, Тернопіль)

Про проект

Міжнародна програма мистецьких програм резиденцій для молодих митців – проект, що заснований на базі Мистецької резиденції ім.Назарія Войтовича (NVAIR), покликаний розвивати мережу міжнародного партнерства інституцій для розвитку можливостей для українських молодих митців отримувати досвід роботи у міжнародних проектах.

Мистецька резиденція ім.Назарія Войтовича була заснована у 2017 на честь наймолодшого Героя Небесної сотні.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У консультаційному центрі для школярів відбулось чергове засідання клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, за участю голови ГО “Думка молоді” Романа Калушки.
Професії: погляд зблизька
Субота, 23 листопада 2019
Thumbnail Листопадове засідання учнівського клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, вирізнялось святковою атмосферою творчості та креативності, адже під час заходу відбулись нагородження...
Thumbnail Fraskos продовжують випускати пісні з майбутнього альбому і новий сингл «Сни» зовсім відрізняється від попереднього треку «Koroleva» і за характером, і за стилем.
Thumbnail Вакансії заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців, продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць безробітним тернополянам запропонувало ТОВ «АТБ-маркет» під час презентації...
Thumbnail Фахівці Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію на підприємство з виробництва безалкогольних напоїв ПРАТ "ДОБРА ВОДА" для учнів ЗОШ...
Допоможіть врятувати життя!
П'ятниця, 08 листопада 2019
Thumbnail Друзі, сьогодні проситиму допомоги! Не для себе, а для однокласника, а точніше його маленької дитини! А чужих дітей не буває!
Thumbnail З 5 по 8 листопада у Тернополі відбудуться змагання серед учнів 4-их класів «Перші кроки».
Thumbnail Друзі, родичі, знайомі і просто не байдужі люди, Олі дуже потрібна ваша допомога. У єдиної донечки - гостра лімфобластна лейкемія. Вона зараз проходить хіміотерапію у відділенні інтенсивної терапії в Києві,...
Thumbnail Вакансії машиніста шпрединг-машини, слюсарів-ремонтників, підсобних робітників запропонувало ТОВ «Вінісан» безробітним тернополянам під час міні-ярмарку вакансій, що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі...