Останні новини

Познайомтесь з творчістю молодих українських митців

66721840 2361197550794247 8935368941782433792 n

Усіх бажаючих запрошують познайомитись з творчістю молодих українських митців, котрі стали переможцями конкурсу на участь у програмі і протягом липня працюють у резиденції у с.Травневе над власними проектами, щоб презентувати їх у Тернополі наприкінці місяця.

Катерина Кобилянська мисткиня, що працює з темами щирості та філософських роздумів над людським буттям у часі та просторі, основний медіум абстрактний живопис, звукові та аудіальні практики.

Роксолана Угринюк перформерка, що працює над темами поведінкових традицій, травм та руйнацій суспільства та особистості, основні медіуми – перформенс, інсталяція, відео-арт та ленд-арт.

Богдан Свиридов художник концептуаліст працює з темами цінності, еспертності, моделювання майбутнього, основні медіуми – нефігуративний живопис.

Усі митці у цій програмі експериментують з новими матеріалами, створюють нові проекти опираючись на локальний контекст.

Людмила Ничай – кураторка програми та менеджерка Мистецької резиденції ім.Назарія Войтовича, опікується проектом протягом 3-х років.  Минулі кураторські проекти «Байка про свободу» (Збаражський Замк), «Values in the Way| Дорогоцінності» (Збаразький Замок, Цеглина Арт Київ, LITE-HAUS Берлін), «Inside/Outside» (Port Creative Hub, Київ), «Ревіталізація» (БункерМуз, Тернопіль)

Про проект

Міжнародна програма мистецьких програм резиденцій для молодих митців – проект, що заснований на базі Мистецької резиденції ім.Назарія Войтовича (NVAIR), покликаний розвивати мережу міжнародного партнерства інституцій для розвитку можливостей для українських молодих митців отримувати досвід роботи у міжнародних проектах.

Мистецька резиденція ім.Назарія Войтовича була заснована у 2017 на честь наймолодшого Героя Небесної сотні.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…