Останні новини

У Тернополі у новому залі урочистих подій відбулася перша шлюбна церемонія

одруження 56Провести церемонію одруження чи ювілейного весілля відтепер тернопільські пари можуть у новому залі урочистих подій. «Офіс щастя» діятиме в обласному центрі на вулиці Мазепи, 1.

«Вперше за багато років Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області має свій зал урочистих подій. Хоча він і не дуже великий, але він оформлений по-сучасному, і я надіюсь, що з сьогоднішнього дня молодята Тернопільщини зможуть в дуже гарному залі проводити обряд одруження», - зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуард Кольцов. 

16 липня у новому залі відбулася перша церемонія. Свої шлюбні обітниці в рамках послуги «Ювілейне весілля» поновили Ярослав та Оксана Ратушняки. Пара одружилася 40 років тому, і тепер знову, в урочистій атмосфері, в колі рідних та друзів,  пообіцяли любити, надихати та підтримувати одне одного.

У чому секрет тривалого подружнього життя? Пан Ярослав та пані Оксана переконані:  головне - розуміти одне одного, йти назустріч. В кожній сім’ї є суперечки, однак важливим є вміння примиритися.

Юілейне есілля

Свідоцтво про шлюб нового зразка подружжя отримало від заступника Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергія Петухова, який перебував у нашому місто з робочим візитом. Посадовець зауважив: послуга «Ювілейне весілля» користується популярністю серед українців: «Багато людей через роки бажають пригадати своє подружнє життя, дуже часто діти хочуть влаштувати ще одне свято для своїх батьків або просто люди хочуть більше свята в своєму житті. Це нова послуга, яку ми надаємо, і дуже багато людей з ентузіазмом це сприймають.  Ми бачимо по всій країні, як люди ще раз приходять, і в урочистому приміщенні, при своїх рідних і близьких,  ще раз кажуть слова любові одне одному , підтверджують ті клятви, які вони давали багато-багато років тому».

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…