Останні новини

Пізнай «Місця сили півдня Тернопільщини»

3971efeb2325dea99178758a16058512d45d5fa5На збірну виїзну екскурсію «Місця сили півдня Тернопільщини» запрошують усіх охочих 20 липня!

МАРШРУТ подорожі: Тернопіль - печера «Вертеба» - с. Монастирок - Чортків - Тернопіль.

Гіпсовa печера «Вертеба» ( довжина ходів майже 8км).Єдине у свiтi пiдземне трипiльське поселення. Перше дослідження «Вертеби» датоване 1876 р. Екскурсійний маршрут, прокладений залами та коридорами печери, має довжину 1000 метрів. Для більш підготовлених відвідувачів створений спортивний спелеомаршрут.

В с. Монастирок можна оглянути скельний храм ІХ ст.

Неповторне м. Чортків, що вцiлiло у вiйськовi лихолiття, багате архітектурними пам’ятками(Успенська церква поч. XVI ст.), Домініканський костел (поч. XX ст.), стара та нова ратушi, залишки замку (поч. XVII ст.), чудотворнi джерела з унікальними можливостями біля Покровської церкви.

Виїзд о 8:00, збір біля Туристично-Інформаційного центру на вул. Грушевського 2.

Організатори просять з собою мати:

- гарний настрій;

- 25 грн на квиток у печеру «Вертеба»;

- зручне взуття та пристойний одяг у якому можна заходити на територію храмів;

- одяг для купальні( сорочка чи щось подібне) та пляшки для води;

- куртку для печери, там температура на рівні 10 градусів;

- сухий пайок для перекуски;

Вартість екскурсії при групі 15 осіб – 315 грн.

Реєстрація за телефоном 0980520720!

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…