Останні новини

Тернопільським батькам розкажуть про їхню роль в адаптації дитини до школи

школа адаптація23 серпня у Тернополі проведуть інтерактивну лекцію «Роль батьків в адаптації дитини до школи, початок об 18.00.

Мета зустрічі: відповісти на хвилюючі запитання щодо взаємодії батьків та дитини в період адаптації до школи, надати підтримку батькам.

Зміст:

- особливості адаптаційного періоду першокласників у школі (рівень психологічної готовності дитини; фізіологічна та соціальна адаптація, їх прояви)

- значення психологічних особливостей віку в процесі навчання.

- адаптація до школи: роль та дії батьків.

- ефективна взаємодія батьків та вчителів.

Формат проведення: інтерактивна лекція з обговоренням та блок «запитання-відповіді».

Тривалість: 2 год.

Цільова аудиторія: батьки дітей віку 5-7р.

Кількість учасників та учасниць обмежена - до 20 осіб.

Вартість - 100 грн.

Контактний телефон: +380 (96) 506 67 07 (Мар’яна)

Адреса: вул. Тролейбусна 9б, школа ThinkGlobal

Реєстрація за покликанням: https://bitly.su/wKL6b38

Спікерка: Мар’яна Гевко - дитяча психологиня, менторка інноваційної школи ThinkGlobal, тренерка та фасилітаторка в організації «Молодіжний центр розвитку «МІСТ».

68934449 1177405425764310 4486835304862318592 n

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Свого часу жителька Шумщини Іванна Дмитрук здобула педагогічну освіту, та не знайшовши роботи за фахом, пішла працювати продавцем. Коли жінка залишилась без роботи, звернулась за допомогою у...
Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...