Віталій Мандзин замкнув топ-10 юніорського спринту на ЧС-2024 з біатлону

manzunП'ятий день чемпіонату світу-2024 з біатлону серед юніорів та юнаків стартував із юніорського спринту в середу, 28 лютого. Україна була представлена в гонці чотирма спортсменами. "Синьо-жовті" зберегли власний склад від індивідуальної гонки, де два юніори — Степан Кінаш та Віталій Мандзин — фінішували в межах топ-20. До заявки також пройшли Сергій Супрун та Богдан Борковський, що поки залишалися поза заліковою зоною ЧС-2024.

Як виступили українці?

Лідером у гонці серед біатлоністів України став Віталій Мандзин — із двома промахами фінішував десятим, на відстані 1:15 хвилини від лідера. 10-те місце — новий персональний рекорд Мандзина на юніорських чемпіонатах світу. Також він показав найкращий результат серед усіх українців у особистих змаганнях чемпіонату світу-2024. За швидкістю ходом Віталія на дистанції випередили лише шість біатлоністів. Лідеру Ісаку Фрею за цим показником він поступився 55.1 секунди. Вперше в межах топ-30 фінішував цьогорічний дебютант юніорської першості Богдан Борковський. З трьома промахами українець показав 24-й час. Степан Кінаш, попри чотири хиби, став четвертим у спринті за швидкострільністю. Вдруге поспіль на ЧС-2024 біатлоніст фінішував у заліковій зоні — 35-те місце. Натомість Сергій Супрун не лише продемонстрував найкращу швидкість стрільби серед усіх учасників гонки, але й обмежився одним промахом. За два роки виступів на юніорському ЧС 34-те місце стало його рекордом на цьому рівні. Дебютне особисте "золото" юніорського чемпіонату світу здобув 20-річний норвежець Ісак Фрей. Перше місце в спринті біатлоніст додав до перемоги в цьогорічній змішаній естафеті.