Останні новини

Фестиваль JazzBez пройде у Бучачі

Масштабний  українсько-польський джазовий фестиваль «Jazz Bez» із багатою історією завітає у Бучач.

b7efb645d0a24ba3859a0201993e63c5def12938

Міжнародний джаз-фестиваль заснований у 2001 році і за цей час розрісся до 20 міст-учасників та утворив численні локальні джаз-осередки. За 17 років кількість музикантів, які грали тут, перевищила півтори тисячі!

Родзинкою фестивалю є поєднання максимальної кількості джазових стилів. На численних майданчиках фестивалю зберуться музиканти, що саме сьогодні творять майбутнє світової музики. Саме тому з 2019 року Jazz Bez переформатовується на фестиваль сучасної імпровізаційної музики та працює над подальшою зміною формату - від презентації до інспірації. Про це мріяв засновник та продюсер фестивалю Маркіян Іващишин, який передчасно відійшов у вічність, залишивши нам чимало запитань та ідей про вплив якісної музики на зміни у суспільстві, про цінність наполегливого та жертовного служіння Місії Культури.

Продовжити справу Великого Інспіратора - справа честі та відповідальності усієї команди фестивалю, що налічує більше 50 осіб у різних містах України та Польщі.

14 грудня в Бучачі чекаємо на виступ польського колективу Organic Noises. Їхня музика - це творче поєднання вірменської, балканської та східноєвропейської традиційних тем із сучасним джазовим, фьюжнним та прогресивним жанрами.

Унікальний звук заснований на поєднанні традиційних етнічних вірменських інструментів (дудук, зурна, пку, ней), акустичних інструментів (скрипка, гобой, шві, гітара) та сучасних ритмічних та гармонічних ансамблів (електрична скрипка, синтезатори, бас, Moog, барабани, електрогітара).

Крім польських гостей, буде виступати і колектив з Бучача - інструментальний ансамбль "Опус".

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".