Останні новини

Українська Галицька Партія створила «Ланцюг злуки» на Збручі

DSCF6681Сьогодні Україна відзначає 101-у річницю епохальної події - Дня соборности. Особливо символічно побувати на призбручанських землях на межі Тернопільської та Хмельницької областей та перейнятися духом єднання. Адже саме по річці Збруч свого часу проходив кордон між УНР і ЗУНР – двома частинами української держави, які злилися воєдино століття назад.

Саме тому Українська Галицька Партія традиційно організувала сьогодні, 22 січня, у Підволочиську акцію “Ланцюг злук” на річці Збруч.

DSCF6651"Особливо гостро питання СОБОРНОСТІ постало у сучасності, коли триває збройна боротьба за повернення тимчасово окупованих територій на Донбасі, проектуються варіанти повернення в лоно України анексованого Криму", - пояснює заступник голови ТОО Української Галицької Партії, історик Олег Вітвіцький.

"Маленький Збруч у суспільній свідомості постає як символ єдності Західної і Наддніпрянської України. Традиційно всі наші осередки зібралися 22 січня у Підволочиську, щоб утворити живий ланцюг єднання двох берегів Збруча. Ми показуємо, що єдність - це важливо!", - додає Анна Войтович, голова ТОО УГП.

Учасники акції кажуть, що пам'ятати про соборність потрібно 365 днів на рік. І висловлюють надії, що наступного року будемо відзначати соборність в мирній Україні.

Додамо, що Українська Галицька Партія четвертий рік поспіль відзначає День соборності на Збручі.

DSCF6659

DSCF6742

DSCF6795

DSCF6780

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".