Останні новини

В Гусятинському районі готуються до Свята Замку

Свято Сидорівського замку – запрошують усіх!

sydorivskyi zamok 0001

У неділю, 20 серпня Свято відбудеться на території старовинного замку Калиновського, що у с. Сидорів Гусятинського району.

Діятимуть різні локації, серед яких чи не кожен гість свята зможе знайти заняття до душі. Серед них: майстер-клас майстерні гончарів, майстер-клас з виготовлення ляльок та ін. Також буде розміщений козацький курінь, працюватиме сувенірна ятка. Забезпечений родинний відпочинок зі смачною кухнею, а також дитячі атракціони.

Програма

16.00 год. виступ оркестру Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області

17.00 год. церемонія відкриття Свята замків

17.40 год . концерт за участі виконавців Гусятинського РБК та відомих артистів :

1.Ірина Величенко , Вадим Мазур , Надія Туткалюк

2. Ансамбль «Глорія» , м. Тернопіль

3. Святослав Край, м. Чернівці

4. Люцина Хворост, м. Харків

5.Григорій Драпак, м.Тернопіль

6. «Гуцул Хуліган» - Василь Мельникович

21.30 год . вечірня забава

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Погода

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Ідея доставляти букбокси (так звані «книжкові коробки») виявилася новою і цікавою для книголюбів по всій Україні. Команда із п'яти людей створила стартап BookYourBooks — сервіс доставки книжкових сюрпризів.
Thumbnail Центр творчості дітей та юнацтва запрошує Вас та Ваших діток на «День творчої дитини», який відбудеться в неділю, 17 вересня, на Театральному майдані.
Thumbnail До редакції Часопису надійшла стаття за підписом Андрія Тернопільського. Матеріал автора подаємо без редагування.
Thumbnail Триває набір на річне навчання в США за «Програмою обміну майбутніх лідерів (FLEX)» для українських школярів!
Thumbnail Директор ДП «Олевське лісове господарство» Олександр Бондарчук бідкається, адже має проблеми із своїм заступником - Валентином Антонійчуком. Останнього директор звільнив за порушення Закону через не виконання своїх службових...
Thumbnail Вокалістка гурту «The Fraskos» Марія Нікуліна презентувала до Дня Незалежності України власну версію української народної пісні «Розійдися, туманочку», яка дещо відрізняється від творчості гурту.
В Залізцях діє школа плавання
Вівторок, 08 серпня 2017
Thumbnail В смт. Залізцях в теплі сонячні дні на пристосованому місці ставу проводиться навчання плаванню дітей шкільного та дошкільного віку.
Thumbnail Щойно завершилось спортивне свято в оздоровчому комплексі «Лісовий», як уже лісова дорога привела Тернопільський обласний центр фізичного здоров¢я населення «Спорт для всіх» до дитячого оздоровчого закладу «Лісовий...
Thumbnail Останнім часом українські лікарі впевнено завойовують світове визнання. Наші стоматологи, завдяки активному впровадженню новітніх технологій, навчають премудростям професії колег з Європи, а...