fortuna gif

Останні новини

В Гусятинському районі готуються до Свята Замку

Свято Сидорівського замку – запрошують усіх!

sydorivskyi zamok 0001

У неділю, 20 серпня Свято відбудеться на території старовинного замку Калиновського, що у с. Сидорів Гусятинського району.

Діятимуть різні локації, серед яких чи не кожен гість свята зможе знайти заняття до душі. Серед них: майстер-клас майстерні гончарів, майстер-клас з виготовлення ляльок та ін. Також буде розміщений козацький курінь, працюватиме сувенірна ятка. Забезпечений родинний відпочинок зі смачною кухнею, а також дитячі атракціони.

Програма

16.00 год. виступ оркестру Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області

17.00 год. церемонія відкриття Свята замків

17.40 год . концерт за участі виконавців Гусятинського РБК та відомих артистів :

1.Ірина Величенко , Вадим Мазур , Надія Туткалюк

2. Ансамбль «Глорія» , м. Тернопіль

3. Святослав Край, м. Чернівці

4. Люцина Хворост, м. Харків

5.Григорій Драпак, м.Тернопіль

6. «Гуцул Хуліган» - Василь Мельникович

21.30 год . вечірня забава

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Козівському районному центрі зайнятості відбувся навчальний семінар для жителів села "Ефективне ведення сільського господарства" за участю в.о. обов’язків начальника відділу агропромислового розвитку Козівської районної...
Thumbnail Команда Благодійного Фонду “MagneticOne.Org” нагородила волонтерів-перекладачів, які долучилися до проекту “Переклад онлайн курсів”.
Thumbnail Впродовж двох днів (26 та 27 квітня 2018 року) ПрАТ «Тернопільський Молокозавод» («Молокія») гостинно відкрив свої двері та надав можливість Тернопільському міськрайонному центру зайнятості провести...
Thumbnail Одним із основних завдань, яке ставить перед собою Фонд соціального страхування України, є надання допомоги потерпілим на виробництві та особам, які тимчасово втратили працездатність.
Thumbnail Служба зайнятості, як державна соціальна установа, постійно тримає в полі зору такі категорії населення, як діти з обмеженими можливостями, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування,...
Thumbnail Тернополянки Катерина та Вероніка Кондратенко вибороли призові місця на міжнародному турнірі з вільної та жіночої боротьби, що проходив у місті Ковелі, Волинської області.
Thumbnail У Гусятинському районному центрі зайнятості року відбувся навчальний семінар на тему: «Ефективне ведення сільського господарства». У заході взяли участь 14 осіб, серед яких ті, хто цікавиться...
Thumbnail Для учнів 9-10 класу Тернопільської школи-ліцею № 13 фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзне засідання клубу «Час Z» на тему: «Подорож у професійне майбутнє».