fortuna gif

Останні новини

Фестиваль-реконструкція «Луни повстанського краю» (програма)

На Тернопільщині 13-14 жовтня відбудеться фестиваль-реконструкція «Луни повстанського краю». Захід приурочений до 75-ї річниці створення Української Повстанської Армії.

Луни постанського краю

Під час фестивалю, у селі Антонівці Шумського району, буде можливість не лише збагатитися культурно, історично та мистецьки, а й прожити два дні з життя табору військової округи УПА «Волинь-Південь».

Програма фестивалю:

13 жовтня 2017 року

До 12.00. Прибуття похідних груп таборування.

13.00. Штабний збір, прийняття присяги повстанця, рейд до могили провідника Хрона.

14.00. Ідеологічний вишкіл.

* Святослав Липовецький. Презентація книги «Бандерівці. 200 історій з ХХ-го століття».

* Сергій Волянюк. Нові дослідження історії УПА на Тернопіллі.

* Презентація коміксів з життя українського повстанця.

14.00-15.00. Бойова підготовка з клубом історичних реконструкцій. Історії УПА. Спортивні змаги.

15.00-18.00. Пісні повстанського краю:

* аматорські та професійні колективи заявлені на фестивалі

* Володимир Вермінський з «Відлунням криївки»

* Орест Лютий з «Лагідною та суворою українізацією».

18.00-22.00. Повстанські кіно ночі.

* Прем’єрний показ документального фільму «Жива УПА», зустріч з авторською групою.

* Фільм «Нескорені».

* Презентація фільму «Червоний».

* Зустріч з режисером Тарасом Хімічем та показ фільму «Жива».

14 жовтня 2017 року

09.00 -11.00. Свята літургія в повстанській каплиці.

11.00-11.30. Освячення алеї пам’яті та слави, повстанської ікони.

11.30-12.30. Панахида пам’яті на повстанському цвинтарі.

12.30-13.30. Урочисте відкриття фестивалю «Луни повстанського краю». Нагородження родин героїв УПА хрестами бойових заслуг. Виступи крайових провідників та гостей-зверхників з центру.

13.30-14.00. Реконструкція бою.

14.30-19.00. Пісні повстанського краю.

Аматорські та професійні колективи заявлені на фестивалі виступи культових патріотичних гуртів «Рутенія» та «Тінь сонця».

Ідеологічні вишколи:

11.00-12.00. Василь Шкляр. Презентація історичного роману «Троща».

12.00-13.00. Виставка історичних документів та дереворитів Ніла Хасевича. Презентація прижиттєвого видання книги повстанського художника

13.00-14.00. Зустріч з літературним десантом братів Капранових «Майдан. Секретні файли».

До того ж, кожен учасник фестивалю матиме змогу в ході історичної реконструкції відчути себе повстанцем і пізнати тогочасний побут. Пройти блок-пости і повстанські дозори. Долучитись до історичних вишколів. Озброїтись історичною, краєзнавчою та патріотичною літературою. Ознайомитись з раритетними документами ОУН-УПА в штабі та пресовій кімнаті. Спробувати себе в патріотичних та спортивних змагах. Відвідати реставровані об’єкти повстанського табору (пекарню, конюшню, криївку тощо).

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Борщівчанка Галина Худа за освітою фахівець з організації та ведення фермерського господарства, деякий час працювала менеджером у сфері торгівлі, а згодом у фермерському господарстві на посаді...
Thumbnail У конференц-залі Будинку праці, що в Тернополі, відбувся семінар із соціальними партнерами на тему: «Сприяння розвитку малого підприємництва».
Thumbnail Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує додатковий конкурсний набір в рамках Школи місцевого самоврядування DESPRO – 2018.
Презентація ТОВ "АПБ Топаз"
Понеділок, 13 серпня 2018
Thumbnail 10 серпня 2018р. сектором рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості було проведено презентацію ТОВ "АПБ Топаз", куди були запрошені 6 осіб.
Thumbnail Онлайн-курс «Недискримінаційний підхід у навчанні», розроблений  ГО «Студена» у партнерстві з освітньою платформою EdEra, розповість вчителям, батькам та всім небайдужим про те, як боротись з нерівністю, цькуванням...
Thumbnail На пляжі «Циганка» Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення організував відкритий турнір з пляжного волейболу, у якому взяли участь 4 команди.
Thumbnail В приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості фахівці сектору рекрутингу провели міні-ярмарок вакансій для ФОП Бучний Іван Володимирович та ТОВ «Компаньйон фінанс».
Thumbnail Фітнес клуб “Endorfine” запрошує усіх , хто хоче знати секрети правильного харчування у недільну школу. Ви отримаєте відповіді на питання: 1) що і коли їсти; 2) як їсти і худнути; 3) ідеальний...
Thumbnail Ми всі різні: у нас різні вподобання, ми різні за віком, сімейним станом тощо. Але нас об’єднує те, що всі ми люди емоційні. Що ж робити, щоб емоції були нашими союзниками у житті.