Тернопільська легкоатлетка Тетяна Когут вдало виступила на чемпіонаті Європи з бігу по шосе

sportЗбірна команди України з легкої атлетики серед юніорів взяла участь у чемпіонаті Європи з бігу по шосе "European Road Race U20 Trofeo Opitergium 2022".

Такий турнір серед спортсменів до двадцяти років відбувся у місті Одерцо (Італія). Учасниками змагань стали представники із 14-ти європейських країн – Італії, Франції, України, Румунії, Англії, Фінляндії, Чехії, Словаччини, Греції, Сербії, Мальти, Вірменії, Швеції та Північної Македонії. Проводився турнір у двох  дисциплінах – біг на 10 км – чоловіки та на 5 км – жінки. У складі української команди виступала легкоатлетка з Тернопілля Тетяна Когут. Відтак у бігу на 5 км серед жінок наша землячка з результатом 17:04 посіла четверте місце. А перемогу здобула спортсменка Ілона Мононен з Фінляндії (16:53), друге місце у  італійки Грети Сеттіно (16:58), на третьому місці - Меліссанда Джордан (Франція, 17:02). Додамо, що Тетяна Когут - вихованка Бережанської ДЮСШ (тренери Володимир та Богдан Дуди), студентка юридичного факультету Західноукраїнського національного університету, майстер спорту. Серед останніх здобутків спортсменки - "срібло" у бігу на 3000 метрів з перешкодам на чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих у Луцьку.