fortuna gif

Останні новини

14 лютого – Міжнародний день дарування книг

День даруання книжокСаме у цей день люди не лише зізнаються один одному в коханні, а й дарують книги рідним, знайомим, бібліотекам. Тернопільська обласна бібліотека для молоді пропонує доєднатися до цього руху.

Даруючи книги бібліотеці, будьте впевнені – тут вони обов’язково знайдуть вдячних читачів, наголошують бібліотекарі.

Як подарувати книгу бібліотеці:

1) прийти у книгозбірню за адресою: Тернопіль, вул. Д. Нечая, 29 (масив Новий світ)

2) передати книги у відділ комплектування фондів та каталогізування документів (І-й поверх бібліотеки)

Деталі про акцію «Подаруй бібліотеці книгу» за тел. 52-64-49.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Одним із основних завдань, яке ставить перед собою Фонд соціального страхування України, є надання допомоги потерпілим на виробництві та особам, які тимчасово втратили працездатність.
Thumbnail Служба зайнятості, як державна соціальна установа, постійно тримає в полі зору такі категорії населення, як діти з обмеженими можливостями, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування,...
Thumbnail Тернополянки Катерина та Вероніка Кондратенко вибороли призові місця на міжнародному турнірі з вільної та жіночої боротьби, що проходив у місті Ковелі, Волинської області.
Thumbnail У Гусятинському районному центрі зайнятості року відбувся навчальний семінар на тему: «Ефективне ведення сільського господарства». У заході взяли участь 14 осіб, серед яких ті, хто цікавиться...
Thumbnail Для учнів 9-10 класу Тернопільської школи-ліцею № 13 фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзне засідання клубу «Час Z» на тему: «Подорож у професійне майбутнє».
Thumbnail В обласній бібліотеці для молоді можна вивчати безкоштовно іноземні мови. Від присутніх потрібно лише – ініціативність та бажання навчатись.
Thumbnail Сьогодні, 23 лютого 2018 року, виповнюється 113 років унікальній міжнародній громадській організації – Ротарі.  Вона об’єднує людей, що прагнуть втілювати позитивні зміни у своєму житті, у своїх громадах та...
Thumbnail З медалями повернулися тернопільські борчині з Міжнародного дитячого жіночого турніру, який проходив у Клесові, що на Рівненщині.