fortuna gif

Останні новини

14 лютого – Міжнародний день дарування книг

День даруання книжокСаме у цей день люди не лише зізнаються один одному в коханні, а й дарують книги рідним, знайомим, бібліотекам. Тернопільська обласна бібліотека для молоді пропонує доєднатися до цього руху.

Даруючи книги бібліотеці, будьте впевнені – тут вони обов’язково знайдуть вдячних читачів, наголошують бібліотекарі.

Як подарувати книгу бібліотеці:

1) прийти у книгозбірню за адресою: Тернопіль, вул. Д. Нечая, 29 (масив Новий світ)

2) передати книги у відділ комплектування фондів та каталогізування документів (І-й поверх бібліотеки)

Деталі про акцію «Подаруй бібліотеці книгу» за тел. 52-64-49.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернопільський міськрайонний центр зайнятості провів міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ “Тернопільський м'ясокомбінат” та ПРАТ “Тернопільавто”.
Thumbnail Хочеш вивчити або вдосконалити свої знання з іноземної мови? Тоді приходь на заняття у Тернопільську обласну бібліотеку для молоді.
Thumbnail У Коаліцію Громадських організацій «Тернопільський Центр Реформ» запрошуємо аналітика на оплачуване стажування.
Thumbnail 28 червня лікарі спеціалізованої клініки "Ортоклініка" організували волонтерську поїздку у с.Великі Дедеркали (Шумщина).
Thumbnail У приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості фахівці відділу взаємодії з роботодавцями провели міні-ярмарок вакансій для ТД ПАТ «Укрпошта».
Thumbnail Дефіцит пенсійного фонду (ПФУ) складає близько 200 млрд грн. Ще кілька років тому в Україні частка людей 60-65 років становила 21,8% від загальної чисельності населення. Згідно з національним...
Thumbnail До редакції "Часопису" надійшов лист наступного змісту: Прочитали Вашу публікацію про горе-феодала Бориса Ярослава директора Новосілківського спиртзаводу.
Thumbnail У п’ятницю,15 червня, в Чорткові відбулася презентація науково-просвітницької виставки «ЗУНР у війні за незалежність».
Thumbnail Захист житлових прав дітей – одне із важливих питань у діяльності служби у справах дітей. На службу  в справах дітей покладені функції здійснення контролю за дотриманням батьками та особами, які їх замінюють,...