fortuna gif

Останні новини

6-8 липня Теребовля відзначатиме свій День народження

Terebovlia 2116-8 липня Теребовля відзначатиме свій «920+1» День народження. Програма буде цікавою й насиченою. На вас чекають: нічні екскурсії, велосипедні прогулянки, майстер-класи та безкоштовні частування, а саме:

6 липня:

15.00 - Художня виставка «Теребовля: рідні обрії» – підсумки дитячого пленеру Марії Ворончак  (парк Шевченка)
18.00 -  «Теребовлі 920+1» - гумор-шоу від «Трембовлянського формату» (Центр КіД м.Теребовля) 
21.00 -  Кіно під відкритим небом від Княжої Книгозбірні (парк Шевченка) 

7 липня (Молодіжний парк):

З 18.00 - Ярмаркове містечко «На березі Гнізни»: народні майстри, музики, частування
19.00 - Вперше в Теребовлі - найбільший вінок, сплетений з купальського зілля 
19.30 - Конкурси, ігри, забави від Центрів КіД Теребовлянської громади 
21.30 - Вистава-містерія «Чари купальської ночі»
22.30 - Танцювальний вечір з живою музикою

8 липня (міський стадіон «Колос»):

20.00 - Концерт гурту «Плач Єремії» у Теребовлі з нагоди Дня міста та гурти «Wszystko» і  «Медовий полин».

ae669d314c02f2028a8b66f82fa88a773a71b56d

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Усіх містян запрошують на ексклюзивний кінопоказ фільму «HUMAN» французького режисера Янна Артюса-Бертрана, який відбудеться у неділю 22 липня у Будинку культури.
Thumbnail Тернопільський міськрайонний центр зайнятості провів міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ “Тернопільський м'ясокомбінат” та ПРАТ “Тернопільавто”.
Thumbnail Хочеш вивчити або вдосконалити свої знання з іноземної мови? Тоді приходь на заняття у Тернопільську обласну бібліотеку для молоді.
Thumbnail У Коаліцію Громадських організацій «Тернопільський Центр Реформ» запрошуємо аналітика на оплачуване стажування.
Thumbnail 28 червня лікарі спеціалізованої клініки "Ортоклініка" організували волонтерську поїздку у с.Великі Дедеркали (Шумщина).
Thumbnail У приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості фахівці відділу взаємодії з роботодавцями провели міні-ярмарок вакансій для ТД ПАТ «Укрпошта».
Thumbnail Дефіцит пенсійного фонду (ПФУ) складає близько 200 млрд грн. Ще кілька років тому в Україні частка людей 60-65 років становила 21,8% від загальної чисельності населення. Згідно з національним...
Thumbnail До редакції "Часопису" надійшов лист наступного змісту: Прочитали Вашу публікацію про горе-феодала Бориса Ярослава директора Новосілківського спиртзаводу.
Thumbnail У п’ятницю,15 червня, в Чорткові відбулася презентація науково-просвітницької виставки «ЗУНР у війні за незалежність».