fortuna gif

Останні новини

6-8 липня Теребовля відзначатиме свій День народження

Terebovlia 2116-8 липня Теребовля відзначатиме свій «920+1» День народження. Програма буде цікавою й насиченою. На вас чекають: нічні екскурсії, велосипедні прогулянки, майстер-класи та безкоштовні частування, а саме:

6 липня:

15.00 - Художня виставка «Теребовля: рідні обрії» – підсумки дитячого пленеру Марії Ворончак  (парк Шевченка)
18.00 -  «Теребовлі 920+1» - гумор-шоу від «Трембовлянського формату» (Центр КіД м.Теребовля) 
21.00 -  Кіно під відкритим небом від Княжої Книгозбірні (парк Шевченка) 

7 липня (Молодіжний парк):

З 18.00 - Ярмаркове містечко «На березі Гнізни»: народні майстри, музики, частування
19.00 - Вперше в Теребовлі - найбільший вінок, сплетений з купальського зілля 
19.30 - Конкурси, ігри, забави від Центрів КіД Теребовлянської громади 
21.30 - Вистава-містерія «Чари купальської ночі»
22.30 - Танцювальний вечір з живою музикою

8 липня (міський стадіон «Колос»):

20.00 - Концерт гурту «Плач Єремії» у Теребовлі з нагоди Дня міста та гурти «Wszystko» і  «Медовий полин».

ae669d314c02f2028a8b66f82fa88a773a71b56d

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Борщівчанка Галина Худа за освітою фахівець з організації та ведення фермерського господарства, деякий час працювала менеджером у сфері торгівлі, а згодом у фермерському господарстві на посаді...
Thumbnail У конференц-залі Будинку праці, що в Тернополі, відбувся семінар із соціальними партнерами на тему: «Сприяння розвитку малого підприємництва».
Thumbnail Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує додатковий конкурсний набір в рамках Школи місцевого самоврядування DESPRO – 2018.
Презентація ТОВ "АПБ Топаз"
Понеділок, 13 серпня 2018
Thumbnail 10 серпня 2018р. сектором рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості було проведено презентацію ТОВ "АПБ Топаз", куди були запрошені 6 осіб.
Thumbnail Онлайн-курс «Недискримінаційний підхід у навчанні», розроблений  ГО «Студена» у партнерстві з освітньою платформою EdEra, розповість вчителям, батькам та всім небайдужим про те, як боротись з нерівністю, цькуванням...
Thumbnail На пляжі «Циганка» Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення організував відкритий турнір з пляжного волейболу, у якому взяли участь 4 команди.
Thumbnail В приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості фахівці сектору рекрутингу провели міні-ярмарок вакансій для ФОП Бучний Іван Володимирович та ТОВ «Компаньйон фінанс».
Thumbnail Фітнес клуб “Endorfine” запрошує усіх , хто хоче знати секрети правильного харчування у недільну школу. Ви отримаєте відповіді на питання: 1) що і коли їсти; 2) як їсти і худнути; 3) ідеальний...
Thumbnail Ми всі різні: у нас різні вподобання, ми різні за віком, сімейним станом тощо. Але нас об’єднує те, що всі ми люди емоційні. Що ж робити, щоб емоції були нашими союзниками у житті.