Тернопільська дзюдоїстка здобула перемогу на чемпіонаті Європи

sportЗаслужена майстриня спорту України, студентка Західноукраїнського національного університету Марія Бала перемогла на чемпіонаті Європи з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху.

Про це у соцмережі повідомив керівник Тернопільського регіонального центру "Інваспорт" Віктор Юзчишин. За його словами, вихованці регіонального центру та ДЮСШІ "Інваспорт" показали на змаганнях добрі результати. Зокрема, Марія Бала виборола першість у ваговій категорії +78 кілограмів, а друге місце у категорії 63 кілограми посіла студентка факультету "Фізичного виховання", майстриня спорту Софія Волянюк. "Також серед чоловіків з боротьби дзюдо у ваговій категорії 60 кілограмів п'яте місце здобув Денис Кохан – учень Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру". Чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху проходить З 4 по 7 травня місті Софія в Болгарії. Джерело Суспільне.