Останні новини

У Тернополі нагородили фіналістів конкурсу «Viribus unitis»

final 1У неділю, 3 лютого, відбувся фінал Конкурсу учнівських та студентських робіт «Viribus unitis» приурочений до 100-річчя Соборності України.

Основною метою заходу було привернення уваги студентської та учнівської молоді до теми Соборності а також сприяння вихованню серед молоді та юнацтва патріотичних  переконань.

final 3

Перемогу здобула Панчишин Дарина, другокурсниця Чортківського гуманітарно-педагогічний коледжу ім. О. Барвінського, срібло виборола студентка другого курсу Чортківського коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ Адамовська Анастасія, а третім став студент групи ІСТ-31 з ЛНУ ім. Франка Микитин Олег.

Переможці та учасники конкурсу отримали цінні призи та подарунки.

«В сучасному світі ми рідко замислюємося про соборність та самостійність Української держави, та навіть коли з'являються такі думки, їх зазвичай ніколи не кажуть вголос. Саме тому заходи такого характеру дуже потрібні.

Було дуже багато цікавих і неординарних думок, які кожен з учасників старався подати присутнім, але всі вони прийшли до єдиного висновку: українцям, як і колись, слід об'єднатися. Стати одним цілим, разом виступити у боротьбі проти ворога та спільними зусиллями зміцнити свою державу.

Щиро вдячна організаторам за можливість розвиватися та здобувати крутий досвід, який точно згодиться в житті», - ділиться враженнями переможниця конкурсу Панчишин Дарина.

final 4

Довідка. Конкурс учнівських та студентських робіт(есе) «Viribus unitis» організований Молодіжним Націоналістичним Конгресом до 100-Ї річниці Соборності України.

Учасники мали можливість висловити свою думку на одну із запропонованих тем:

- Соборність у її різних проявах: духовна, культурна, територіальна;

- Проблеми та виклики для української ідентичності в ХХІ ст;

- УССД. Чи можлива соборність без самостійності?

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...
Thumbnail «Заговори, щоб я тебе побачив». Цей вислів Сократа влучно висвітлює суть чергового засідання жіночого клубу «Гармонія», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Тема засідання: «Ефективна комунікація...
Thumbnail Чверть сотні старшокласників трьох Тернопільських (№ 4, № 9 та № 13) і Великоберезовицької ЗОШ змагались в ерудованості та кмітливості, взявши участь у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на тему: «Світ...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих! Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Життя – це любов! Без любові немає життя, немає продовження роду. Любити і бути коханими – найбільше щастя, і іншого не треба!
Thumbnail 25 тернопільських медсестер за сприяння Тернопільського міськрайонного центру зайнятості отримали ваучери на підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні технології в медсестринстві» в Тернопільському державному...
Thumbnail Ще до закінчення підрахунку голосів ні для кого вже не було таємницею, хто з кандидатів пройшов у другий тур, а хто так і залишився сидіти на лаві запасних.