Останні новини

Історія Дня cвятого Валентина

valentyn denІснує кілька легенд про День святого Валентина.

В одній із легенд говориться, що Валентин був християнським священиком, який жив у третьому столітті до народження Христа. Він був кинутий у в'язницю за своє вчення римською владою й обезголовлений 14 лютого.

Відповідно до легенди, він створив диво: зцілив дочку тюремника від сліпоти. Перед стратою він написав їй листа, якого підписав: «Від твого Валентина». В іншій легенді говориться, що той же Валентин писав із в'язниці листи дітям і друзям, які його любили.

Згідно з іншою легендою, Валентин був італійським єпископом, який жив приблизно в той же час. Він був кинутий у в'язницю, тому що таємно вінчав пари, хоча це було заборонено законами Римської імперії. У легенді говориться, що він був спалений на багатті.

14 лютого було також римським святом. У цей день молоді люди ніби випадково обирали ім'я дівчини, яку повинні були супроводжувати на свято. Звичай обрання коханої у цей день став дуже популярним у середньовічній Європі. Пізніше цей звичай поширився і в американських колоніях.

1054111

Сьогодні День св. Валентина — день закоханих. У цей день люди показують своїм друзям, родичам і коханим, що вони їх люблять. Люди надсилають цукерки і квіти тим, кого люблять. Більшість людей надсилає «валентинки» — вітальні листівки, названі так на честь листів, написаних св. Валентином із в'язниці. «Валентинки» можуть бути сентиментальними та романтичними або кумедними й дружніми. «Валентинки» можуть бути анонімними. «Валентинки» можуть мати форму серця, або серця можуть бути зображені на них. Люди купують «валентинки» або роблять їх самі.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".