Останні новини

Юні тернополяни тепер знають як виготовляють вуличні світильники

2019 04 04 екскурсія атра4Дев’ятикласники Тернопільської ЗОШ №8 побували на екскурсії в ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

Начальник відділу кадрів ТОВ Ярослав Струхляк розповів дітям про те, що зараз завод виготовляє світильники вуличного освітлення, ліхтарі та вибухобезпечні освітлювальні прилади, освоює виготовлення світлодіодних приборів. Основним ринком збуту є Україна, Польща, Литва; ознайомив школярів із ексклюзивними видами продукції.

«Світильники «Ватри» прикрашають храми Тернопільщини і України, палаци культури державного рівня та інші представницькі установи. Їх виготовляють тільки на замовлення», - зауважив Ярослав Струхляк.

Представник підприємства провів екскурсію виробничими цехами, де юні відвідувачі побачили як працюють ливарники, штампувальники, фрезерувальники, складальники, оператори верстатів з ЧПУ, зварювальники та ін.

Завершилась екскурсія в експозиційному залі, де старшокласники з цікавістю розглядали зразки готової продукції.

2019 04 04 екскурсія атра1

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...
Thumbnail «Заговори, щоб я тебе побачив». Цей вислів Сократа влучно висвітлює суть чергового засідання жіночого клубу «Гармонія», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Тема засідання: «Ефективна комунікація...
Thumbnail Чверть сотні старшокласників трьох Тернопільських (№ 4, № 9 та № 13) і Великоберезовицької ЗОШ змагались в ерудованості та кмітливості, взявши участь у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на тему: «Світ...