Останні новини

Юні тернополяни тепер знають як виготовляють вуличні світильники

2019 04 04 екскурсія атра4Дев’ятикласники Тернопільської ЗОШ №8 побували на екскурсії в ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

Начальник відділу кадрів ТОВ Ярослав Струхляк розповів дітям про те, що зараз завод виготовляє світильники вуличного освітлення, ліхтарі та вибухобезпечні освітлювальні прилади, освоює виготовлення світлодіодних приборів. Основним ринком збуту є Україна, Польща, Литва; ознайомив школярів із ексклюзивними видами продукції.

«Світильники «Ватри» прикрашають храми Тернопільщини і України, палаци культури державного рівня та інші представницькі установи. Їх виготовляють тільки на замовлення», - зауважив Ярослав Струхляк.

Представник підприємства провів екскурсію виробничими цехами, де юні відвідувачі побачили як працюють ливарники, штампувальники, фрезерувальники, складальники, оператори верстатів з ЧПУ, зварювальники та ін.

Завершилась екскурсія в експозиційному залі, де старшокласники з цікавістю розглядали зразки готової продукції.

2019 04 04 екскурсія атра1

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих! Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Життя – це любов! Без любові немає життя, немає продовження роду. Любити і бути коханими – найбільше щастя, і іншого не треба!
Thumbnail 25 тернопільських медсестер за сприяння Тернопільського міськрайонного центру зайнятості отримали ваучери на підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні технології в медсестринстві» в Тернопільському державному...
Thumbnail Ще до закінчення підрахунку голосів ні для кого вже не було таємницею, хто з кандидатів пройшов у другий тур, а хто так і залишився сидіти на лаві запасних.
Thumbnail Дев’ятикласники Тернопільської ЗОШ №8 побували на екскурсії в ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували ярмарок вакансій ВП «Експлуатаційне вагонне депо Тернопіль» та ВП «Тернопільська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівської...
Thumbnail Як краще пізнати себе? Як зрозуміти ближніх? Який в мене настрій? Що саме мені потрібно робити для саморозвитку? На ці та інші питання на березневому засіданні клубу «Час Z», що діє при...
Thumbnail 1000 і одна ідея для започаткування власної справи зацікавила безробітних тернополян, які відвідали клуб бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Наша Анютка тільки почала своє життя в березні 2014 року, а вже у вересні змушена була змінити свою затишну домашню колиску на лікарняне ліжко.