Останні новини

Донеччанин став членом дружнього колективу ТзОВ «Бучачагрохлібпром»

хлібпром бСьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…

Судилося молодому чоловікові пройти чималі випробовування. Наприкінці 2014-го довелося залишити своє житло та роботу на тимчасово окупованій території. Слід було починати все спочатку, вже на новому місці на Західній Україні.

Щоб зорієнтуватись на місцевому ринку праці та знайти роботу, звернувся у Бучацький районний центр зайнятості.

«Фахівці служби детально вивчили та врахували можливості, потреби, життєві обставини, аби підібрати прийнятне місце праці. Пошук роботи ускладнювався тим, що я сам виховував неповнолітню дитину. Тому важливим був і графік роботи, і знаходження роботодавця неподалік місця проживання», - каже Ігор.

До цього донеччанин працював і електрогазозварником, і арматурником, і прохідником, а за останнім місцем роботи на Донеччині – охоронником, і саме цей досвід став йому у нагоді. Відтак, Ігор був працевлаштований на одну з виробничих дільниць ТзОВ «Бучачагрохлібпром» за строковим трудовим договором.

До слова, служба зайнятості здійснювала компенсацію витрат роботодавця на оплату праці внутрішньо переміщеної особи.

Чоловік виявився сумлінним та відповідальним працівником, тому коли термін дії договору закінчився, Ігор залишився працювати на підприємстві. Зараз він має гарну роботу, користується неабиякою повагою в колективі. Життя налагодилось!

А фахівці служби зайнятості щиро радіють за свого колишнього клієнта.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.