Останні новини

Донеччанин став членом дружнього колективу ТзОВ «Бучачагрохлібпром»

хлібпром бСьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…

Судилося молодому чоловікові пройти чималі випробовування. Наприкінці 2014-го довелося залишити своє житло та роботу на тимчасово окупованій території. Слід було починати все спочатку, вже на новому місці на Західній Україні.

Щоб зорієнтуватись на місцевому ринку праці та знайти роботу, звернувся у Бучацький районний центр зайнятості.

«Фахівці служби детально вивчили та врахували можливості, потреби, життєві обставини, аби підібрати прийнятне місце праці. Пошук роботи ускладнювався тим, що я сам виховував неповнолітню дитину. Тому важливим був і графік роботи, і знаходження роботодавця неподалік місця проживання», - каже Ігор.

До цього донеччанин працював і електрогазозварником, і арматурником, і прохідником, а за останнім місцем роботи на Донеччині – охоронником, і саме цей досвід став йому у нагоді. Відтак, Ігор був працевлаштований на одну з виробничих дільниць ТзОВ «Бучачагрохлібпром» за строковим трудовим договором.

До слова, служба зайнятості здійснювала компенсацію витрат роботодавця на оплату праці внутрішньо переміщеної особи.

Чоловік виявився сумлінним та відповідальним працівником, тому коли термін дії договору закінчився, Ігор залишився працювати на підприємстві. Зараз він має гарну роботу, користується неабиякою повагою в колективі. Життя налагодилось!

А фахівці служби зайнятості щиро радіють за свого колишнього клієнта.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій ПРАТ «Тернопільавто» та ОВТ Аптечне об'єднання. Вони мали потребу у бухгалтерах різного рівня.
Thumbnail У консультаційному центрі для школярів відбулось чергове засідання клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, за участю голови ГО “Думка молоді” Романа Калушки.
Професії: погляд зблизька
Субота, 23 листопада 2019
Thumbnail Листопадове засідання учнівського клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, вирізнялось святковою атмосферою творчості та креативності, адже під час заходу відбулись нагородження...
Thumbnail Fraskos продовжують випускати пісні з майбутнього альбому і новий сингл «Сни» зовсім відрізняється від попереднього треку «Koroleva» і за характером, і за стилем.
Thumbnail Вакансії заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців, продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць безробітним тернополянам запропонувало ТОВ «АТБ-маркет» під час презентації...
Thumbnail Фахівці Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію на підприємство з виробництва безалкогольних напоїв ПРАТ "ДОБРА ВОДА" для учнів ЗОШ...
Допоможіть врятувати життя!
П'ятниця, 08 листопада 2019
Thumbnail Друзі, сьогодні проситиму допомоги! Не для себе, а для однокласника, а точніше його маленької дитини! А чужих дітей не буває!
Thumbnail З 5 по 8 листопада у Тернополі відбудуться змагання серед учнів 4-их класів «Перші кроки».
Thumbnail Друзі, родичі, знайомі і просто не байдужі люди, Олі дуже потрібна ваша допомога. У єдиної донечки - гостра лімфобластна лейкемія. Вона зараз проходить хіміотерапію у відділенні інтенсивної терапії в Києві,...