Останні новини

Донеччанин став членом дружнього колективу ТзОВ «Бучачагрохлібпром»

хлібпром бСьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…

Судилося молодому чоловікові пройти чималі випробовування. Наприкінці 2014-го довелося залишити своє житло та роботу на тимчасово окупованій території. Слід було починати все спочатку, вже на новому місці на Західній Україні.

Щоб зорієнтуватись на місцевому ринку праці та знайти роботу, звернувся у Бучацький районний центр зайнятості.

«Фахівці служби детально вивчили та врахували можливості, потреби, життєві обставини, аби підібрати прийнятне місце праці. Пошук роботи ускладнювався тим, що я сам виховував неповнолітню дитину. Тому важливим був і графік роботи, і знаходження роботодавця неподалік місця проживання», - каже Ігор.

До цього донеччанин працював і електрогазозварником, і арматурником, і прохідником, а за останнім місцем роботи на Донеччині – охоронником, і саме цей досвід став йому у нагоді. Відтак, Ігор був працевлаштований на одну з виробничих дільниць ТзОВ «Бучачагрохлібпром» за строковим трудовим договором.

До слова, служба зайнятості здійснювала компенсацію витрат роботодавця на оплату праці внутрішньо переміщеної особи.

Чоловік виявився сумлінним та відповідальним працівником, тому коли термін дії договору закінчився, Ігор залишився працювати на підприємстві. Зараз він має гарну роботу, користується неабиякою повагою в колективі. Життя налагодилось!

А фахівці служби зайнятості щиро радіють за свого колишнього клієнта.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...