Останні новини

Тиждень профорієнтації

2019 05 30 иїзні акції 3Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл Плотича, Соборне та гімназії ім. С. Балея у смт В. Бірки Тернопільського району з використанням спеціально оснащеного транспортного засобу «Мобільний центр профорієнтації».

Під час цих заходів учні ознайомилися із формулою правильного вибору професії, взяли участь у профдіагностичному тестуванні на виявлення професійно важливих нахилів, здібностей, уподобань.

2019 05 30 иїзні акції 111За допомогою тестових методик старшокласники визначали свій тип професійної спрямованості.

Учні залюбки виконували профорієнтаційні вправи та гралися в ділові ігри, під час яких демонстрували свої знання різних видів трудової діяльності, демонстрували кмітливість та винахідливість.

Також фахівці центру зайнятості поінформували учнів про можливість пройти тестування на основі он-лайн Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія» державної служби зайнятості.

2019 05 30 иїзні акції 2

Крім школярів в акціях взяли участь 57 педагогів та майже 30 батьків учнів. Працівники центру зайнятості надали їм поради щодо психологічної підтримки учнів, у тому числі під час іспитів. Батьків цікавили питання, які професії мають попит на ринку праці сьогодні, як їхнім дітям допомогти правильно визначитись із майбутньою професією.

Загалом, профорієнтаційною роботою у навчальних закладах охоплено майже 300 осіб.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...
Thumbnail «Заговори, щоб я тебе побачив». Цей вислів Сократа влучно висвітлює суть чергового засідання жіночого клубу «Гармонія», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Тема засідання: «Ефективна комунікація...
Thumbnail Чверть сотні старшокласників трьох Тернопільських (№ 4, № 9 та № 13) і Великоберезовицької ЗОШ змагались в ерудованості та кмітливості, взявши участь у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на тему: «Світ...