Останні новини

Тиждень профорієнтації

2019 05 30 иїзні акції 3Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл Плотича, Соборне та гімназії ім. С. Балея у смт В. Бірки Тернопільського району з використанням спеціально оснащеного транспортного засобу «Мобільний центр профорієнтації».

Під час цих заходів учні ознайомилися із формулою правильного вибору професії, взяли участь у профдіагностичному тестуванні на виявлення професійно важливих нахилів, здібностей, уподобань.

2019 05 30 иїзні акції 111За допомогою тестових методик старшокласники визначали свій тип професійної спрямованості.

Учні залюбки виконували профорієнтаційні вправи та гралися в ділові ігри, під час яких демонстрували свої знання різних видів трудової діяльності, демонстрували кмітливість та винахідливість.

Також фахівці центру зайнятості поінформували учнів про можливість пройти тестування на основі он-лайн Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія» державної служби зайнятості.

2019 05 30 иїзні акції 2

Крім школярів в акціях взяли участь 57 педагогів та майже 30 батьків учнів. Працівники центру зайнятості надали їм поради щодо психологічної підтримки учнів, у тому числі під час іспитів. Батьків цікавили питання, які професії мають попит на ринку праці сьогодні, як їхнім дітям допомогти правильно визначитись із майбутньою професією.

Загалом, профорієнтаційною роботою у навчальних закладах охоплено майже 300 осіб.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…