Останні новини

Тиждень профорієнтації

2019 05 30 иїзні акції 3Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл Плотича, Соборне та гімназії ім. С. Балея у смт В. Бірки Тернопільського району з використанням спеціально оснащеного транспортного засобу «Мобільний центр профорієнтації».

Під час цих заходів учні ознайомилися із формулою правильного вибору професії, взяли участь у профдіагностичному тестуванні на виявлення професійно важливих нахилів, здібностей, уподобань.

2019 05 30 иїзні акції 111За допомогою тестових методик старшокласники визначали свій тип професійної спрямованості.

Учні залюбки виконували профорієнтаційні вправи та гралися в ділові ігри, під час яких демонстрували свої знання різних видів трудової діяльності, демонстрували кмітливість та винахідливість.

Також фахівці центру зайнятості поінформували учнів про можливість пройти тестування на основі он-лайн Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія» державної служби зайнятості.

2019 05 30 иїзні акції 2

Крім школярів в акціях взяли участь 57 педагогів та майже 30 батьків учнів. Працівники центру зайнятості надали їм поради щодо психологічної підтримки учнів, у тому числі під час іспитів. Батьків цікавили питання, які професії мають попит на ринку праці сьогодні, як їхнім дітям допомогти правильно визначитись із майбутньою професією.

Загалом, профорієнтаційною роботою у навчальних закладах охоплено майже 300 осіб.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Шаблонні архітектурні проекти не відображають індивідуальності клієнта, не завжди відповідають вимогам конкретної сім’ї, відтак потребують креативного рішення з технічно грамотним підґрунтям», - каже...
Thumbnail Свого часу жителька Шумщини Іванна Дмитрук здобула педагогічну освіту, та не знайшовши роботи за фахом, пішла працювати продавцем. Коли жінка залишилась без роботи, звернулась за допомогою у...
Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».