Останні новини

Тиждень профорієнтації

2019 05 30 иїзні акції 3Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл Плотича, Соборне та гімназії ім. С. Балея у смт В. Бірки Тернопільського району з використанням спеціально оснащеного транспортного засобу «Мобільний центр профорієнтації».

Під час цих заходів учні ознайомилися із формулою правильного вибору професії, взяли участь у профдіагностичному тестуванні на виявлення професійно важливих нахилів, здібностей, уподобань.

2019 05 30 иїзні акції 111За допомогою тестових методик старшокласники визначали свій тип професійної спрямованості.

Учні залюбки виконували профорієнтаційні вправи та гралися в ділові ігри, під час яких демонстрували свої знання різних видів трудової діяльності, демонстрували кмітливість та винахідливість.

Також фахівці центру зайнятості поінформували учнів про можливість пройти тестування на основі он-лайн Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія» державної служби зайнятості.

2019 05 30 иїзні акції 2

Крім школярів в акціях взяли участь 57 педагогів та майже 30 батьків учнів. Працівники центру зайнятості надали їм поради щодо психологічної підтримки учнів, у тому числі під час іспитів. Батьків цікавили питання, які професії мають попит на ринку праці сьогодні, як їхнім дітям допомогти правильно визначитись із майбутньою професією.

Загалом, профорієнтаційною роботою у навчальних закладах охоплено майже 300 осіб.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail 2-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з...
Thumbnail Тернополяни мали гарну нагоду ознайомитися із діяльністю ТОВ завод «Ремпобуттехніка», перспективами працевлаштування, умовами праці та її оплати, вимогами до працівників.
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді організовують сімейні розвиваючі заняття для діток 2-4 років «Цікаві малюки». Заняття направлені на розвиток у дітей дрібної моторики; сприйняття, уваги,...
Thumbnail «Тіньова» зайнятість, неофіційна зарплата - позбавляють частки пенсії в майбутньому. Про це йшлося на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, для безробітних на...
Thumbnail «Стань винахідником!». Такою була тема вересневого засідання молодіжного Клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.