Останні новини

Семінар для кадрових служб ПАТ «Укрзалізниця» в Тернополі

2019 08 01 1У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з інвалідністю».

У заході взяли участь представники кадрової служби виробничих підрозділів ПАТ «Українська залізниця».

Під час семінару завідувач сектору рекрутингу Тернопільського МРЦЗ Ольга Тихович ознайомила присутніх з основними положеннями Закону України «Про зайнятість населення» та комплексом послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям, а саме: вивчення потреб роботодавця та надання допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом; допомога в оперативному підборі необхідних кадрів шляхом представлення вакансій для потенційних працівників на ярмарках вакансій в центрах зайнятості; організація проведення Skype-співбесіди із шукачами роботи; організація навчання, перенавчання на замовлення роботодавців в навчальних закладах і безпосередньо на виробництві.

2019 08 01 2

Учасникам заходу запропонували користуватися сучасними сервісами державної служби зайнятості – послугою «електронний кабінет роботодавця» на сайті служби зайнятості та проконсультували щодо нюансів цієї двосторонньої взаємодії. Ознайомили з можливістю вирішення будь-яких робочих питань за допомогою зручних електронних сервісів, зокрема, користування «електронним кабінетом роботодавця», що суттєво економить дорогоцінний час фахівців кадрових служб.

Ольга Тихович розповіла про запровадження рекрутингу в МРЦЗ, основні завдання та очікуваний результат від його впровадження, а також інформувала про проведення відео-співбесід роботодавцем, використання відеорезюме при підборі персоналу, роботу з сайтом Work.ua.

Представники кадрової служби виробничих підрозділів ПАТ «Українська залізниця» отримали обґрунтовані відповіді на свої запитання та домовились про подальшу співпрацю.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…