Останні новини

Семінар для кадрових служб ПАТ «Укрзалізниця» в Тернополі

2019 08 01 1У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з інвалідністю».

У заході взяли участь представники кадрової служби виробничих підрозділів ПАТ «Українська залізниця».

Під час семінару завідувач сектору рекрутингу Тернопільського МРЦЗ Ольга Тихович ознайомила присутніх з основними положеннями Закону України «Про зайнятість населення» та комплексом послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям, а саме: вивчення потреб роботодавця та надання допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом; допомога в оперативному підборі необхідних кадрів шляхом представлення вакансій для потенційних працівників на ярмарках вакансій в центрах зайнятості; організація проведення Skype-співбесіди із шукачами роботи; організація навчання, перенавчання на замовлення роботодавців в навчальних закладах і безпосередньо на виробництві.

2019 08 01 2

Учасникам заходу запропонували користуватися сучасними сервісами державної служби зайнятості – послугою «електронний кабінет роботодавця» на сайті служби зайнятості та проконсультували щодо нюансів цієї двосторонньої взаємодії. Ознайомили з можливістю вирішення будь-яких робочих питань за допомогою зручних електронних сервісів, зокрема, користування «електронним кабінетом роботодавця», що суттєво економить дорогоцінний час фахівців кадрових служб.

Ольга Тихович розповіла про запровадження рекрутингу в МРЦЗ, основні завдання та очікуваний результат від його впровадження, а також інформувала про проведення відео-співбесід роботодавцем, використання відеорезюме при підборі персоналу, роботу з сайтом Work.ua.

Представники кадрової служби виробничих підрозділів ПАТ «Українська залізниця» отримали обґрунтовані відповіді на свої запитання та домовились про подальшу співпрацю.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...